O salonach Studio Optyczne 44

Studio Optyczne 44 to profesjonalne salony optyczne w Katowicach i Sosnowcu. Naszym celem jest dostarczanie wszystkim Klientom indywidualnie dopasowanych, wyjątkowych okularów - zarówno korekcyjnych, jak i przeciwsłonecznych. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą markowych oprawek okularowych wiodących projektantów - w naszych salonach optyka w Katowicach i Sosnowcu możesz wybrać jedne z najmodniejszych oprawek Dior, Chanel, Dita, Prada czy Dolce & Gabbana.

Nasze okulary to nie tylko designerskie oprawki - w salonach Studia Optycznego 44 wykonujemy szkła korekcyjne, progresywne, fotochromowe, przeciwsłoneczne z korekcją, a także specjalistyczne okulary dla sportowców, kierowców, dzieci i osób pracujących przy komputerze. Zapewniamy fachową pomoc w doborze szkieł dostosowanych do indywidualnych potrzeb i preferencji, ponadto, w naszym salonie optyka w Katowicach możesz wykonać badanie wzroku wraz z doborem optymalnych mocy okularów korekcyjnych.

Odwiedź Studio Optyczne 44 - miejsce, w którym sztuka optyki spotyka się z aktualnymi trendami mody okularowej. Gwarantujemy, że w naszych salonach optyka w Katowicach i Sosnowcu znajdziesz okulary, stworzone dla Ciebie!

więcej o nas