• Łukasz Bargieł 26 czerwca 2018
  Polecam!

  Idealne miejsce. Wielki wybór okularów oraz profesjonalna i fachowa obsługa. Do tego świwtna jakość badania oczu.

 • Walentyna Wasilewska 11 kwietnia 2018
  Polecam!

  Profesjonalne podejście. Obsługa doskonałe wie jak zbudować relacje z klientem. Dobre doradztwo. Ceny różnorodne ale w porównaniu z czterema optykami u których byłam - najlepsze. Badanie wzroku bardzo dokładne. Wiem, że wrócę. Polecam

 • Gabriela Jaworska 19 marca 2018
  Polecam!

  Najwyższy poziom usług, ogromny wybór i wspaniali ludzie. Klient czuje się tam naprawdę wyjątkowo. Polecam gorąco!

 • Magda Dałek 14 marca 2018
  Polecam!

  Dr Katarzyna Wilk w punkcie na Mariackiej - anioł, nie lekarz. Cierpliwość, doświadczenie, ciepło w stosunku do każdego pacjenta. Przyjmuje również dzieci. Obsługa sklepów zarówno na Mariackiej, jak i w Sosnowcu - fantastyczna. Pan Grzegorz w Fashion House bardzo pomocny w doborze okularów. Polecam 🙂

Zobacz więcej opinii

O salonach Studio Optyczne 44

Studio Optyczne 44 to profesjonalne salony optyczne w Katowicach i Sosnowcu. Naszym celem jest dostarczanie wszystkim Klientom indywidualnie dopasowanych, wyjątkowych okularów - zarówno korekcyjnych, jak i przeciwsłonecznych. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą markowych oprawek okularowych wiodących projektantów - w naszych salonach optyka w Katowicach i Sosnowcu możesz wybrać jedne z najmodniejszych oprawek Dior, Chanel, Dita, Prada czy Dolce & Gabbana.

Nasze okulary to nie tylko designerskie oprawki - w salonach Studia Optycznego 44 wykonujemy szkła korekcyjne, progresywne, fotochromowe, przeciwsłoneczne z korekcją, a także specjalistyczne okulary dla sportowców, kierowców, dzieci i osób pracujących przy komputerze. Zapewniamy fachową pomoc w doborze szkieł dostosowanych do indywidualnych potrzeb i preferencji, ponadto, w naszym salonie optyka w Katowicach możesz wykonać badanie wzroku wraz z doborem optymalnych mocy okularów korekcyjnych.

Odwiedź Studio Optyczne 44 - miejsce, w którym sztuka optyki spotyka się z aktualnymi trendami mody okularowej. Gwarantujemy, że w naszych salonach optyka w Katowicach i Sosnowcu znajdziesz okulary, stworzone dla Ciebie!

więcej o nas 

Zalecenia dotyczące COVID-19

Kierując się troską o zdrowie naszych pacjentów, klientów, personelu i ich rodzin, Studio Optyczne 44 zdecydowało o czasowym zamknięciu salonu od 13.03.2020 do 27.04.2020. Była to trudna decyzja, ale w obecnych okolicznościach całkowicie uzasadniona.

Wydaje się, że na dzień dzisiejszy mając wiedzę o czynniku wywołującym epidemię jak również wiedzę jak możemy chronić Państwa i siebie przed zakażeniem postanowiliśmy wznowić pracę w Salonie Studio Optycznym 44 w Katowicach na ul. Kopernika 3 od dnia 27.04.2020r.