Okulary Emporio Armani

Emporio Armani - markowe okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne

Marka Emporio Armani jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i pożądanych marek wśród młodych ludzi. Okulary Emporio Armani to manifest stylu Armaniego i wyznacznik kunsztu i prestiżu oraz oryginalnych i unikatowych koncepcji w dziedzinie mody. Z całą pewnością dodają uroku i powagi, z jednoczesnym zachowaniem młodzieńczego i nowoczesnego charakteru.

Dowiedz się więcej >

Emporio Armani

Emporio Armani – topowa marka Giorgio Armaniego

Emporio Armani to marka założona przez samego Giorgia Armaniego, włoskiego projektanta, który od 1975 roku z wielkim sukcesem podbija światowy rynek mody. Markę Emporio Armani stworzył w latach 80-tych i skierował ją do dorosłej młodzieży, która pragnie elegancji, ale zwraca również uwagę na wygodę. Stała się najbardziej rozpowszechnioną i rozpoznawalną wśród młodych ludzi marką ze wszystkich linii Armaniego. Projektanci skupili się na tworzeniu odzieży „ready-to-wear” w wariancie damskim i męskim oraz dodatków: okularów przeciwsłonecznych,zegarków,perfum. Postawiono w tej linii na nowoczesne trendy modowe, a sam Armani dba o markę ze szczególną troską. Osobiście sprawuje nadzór nad projektami i co roku pojawia się z nimi w Mediolanie podczas słynnego tygodnia mody.

Okulary Emporio Armani

Emporio Armani to marka kojarzona z subtelnością i delikatną elegancją, ale w połączeniu z niezwykłą wygodą i komfortem noszenia. Dedykowana jest młodzieży wkraczającej odważnie w dorosłe życie. To wyjątkowy styl, który zachwyca nie tylko Panie, ale także Panów. Okulary Emporio Armani z dodają powagi i pewności siebie, z zachowaniem młodzieńczego, urokliwego charakteru. W ofercie znalazły się między innymi:

  • okulary korekcyjne
  • okulary przeciwsłoneczne

Oprawki do okularów Emporio Armani to modele nadające się do użytku codziennego. Wyróżniają się ciekawymi kolorami z matowym wykończeniem oraz finezyjnym kształtem. Wyraźnie widać tutaj dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Wszystkie oprawki Emporio Armani są zdobione charakterystycznym symbolem marki – orłem, którego głowa jest zwrócona na prawo – tak, jakby zawsze patrzył w przyszłość.

Najmodniejsze okulary korekcyjne

Okulary korekcyjne Emporio Armani trafią w każde gusta. To proste, klasyczne linie i delikatne kolory. Do wyboru są okulary pełne bądź półramkowe, które nadają ich właścicielom klasy, dzięki czemu są wprost idealne dla przedsiębiorców. Osobom, które lubią być zauważane w tłumie, spodobają się oprawki dwukolorowe lub całkowicie wzorzyste. Dostępna jest również seria Transparent wykonana z przeźroczystego tworzywa - niemal niewidoczne oprawki Emporio Armani. Wszystkie aktualne kolekcje można zamówić w naszych salonach i sklepie internetowym.

Ochrona przeciwsłoneczna z okularami Emporio Armani

Kolekcja okularów przeciwsłonecznych również zachwyca swoim stylem i dbałością o detale. Damskie okulary Emporio Armani zawsze nawiązują do najnowszych kolekcji odzieżowych, prezentowanych na wybiegu. Są niezwykle barwne, z matowymi lub gumowymi wykończeniami. Z kolei męskie okulary Emporio Armani produkowane są najczęściej w odcieniach metalu, co fantastycznie prezentuje się w połączeniu z lustrzanymi soczewkami. To idealny mariaż elegancji z odrobiną luksusu.