Dita - markowe okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne

To nie są zwykłe okulary, to prawdziwe dzieła sztuki! Niepowtarzalne kształty i zaskakujące połączenie to jej największe atuty. Zgodę na nazwanie marki swoim imieniem wydała sama królowa burleski Dita von Teese.

Dita

Okulary Dita łączą w sobie wysoką jakość wykonania i niezwykły design, stanowiący nowoczesną reinterpretację klasycznych form i kształtów oprawek. Doskonale podkreślają indywidualny styl noszącej je osoby. Przypadną do gustu wszystkim koneserom luksusowych produktów – okulary Dita to prawdziwe dzieła sztuki, wytwarzane ręcznie ze szlachetnych materiałów, takich jak tytan i 18 i 12-karatowe złoto.

Okulary dla królowej burleski

Firma Dita Eyewear założona została przez Jeffa Solorio i Johna Junipera w 1995 roku w Los Angeles. Nazwa marki, słynącej z inspirowanych stylem retro okularów, jest świadomym nawiązaniem do Dity von Teese – aktorki, modelki i tancerki burleskowej, wieloletniej przyjaciółki Junipera. Von Teese jest również twarzą marki – prezentowała pierwsze modele okularów Dita, a w 2013 roku powróciła do promowania ich w oficjalnej kampanii reklamowej „Legends”.

Wyrazisty styl

Zarówno męskie, jak i damskie okulary Dita wyróżniają się łamiącym konwenanse, dyskretnie luksusowym stylem. Duże, wyraziste oprawki oraz nietypowe wariacje na temat klasycznych kształtów – to wyróżniki marki. Przykładami wyjątkowego stylu okularów Dita są m.in. model Magnifique o kształcie kocich oczu czy oprawki Freebird, nawiązujące swą formą do kultowych „lenonek”.

Kunsztowne wykonanie

Okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne Dita swoją nadzwyczajną jakość zawdzięczają wyjątkowym umiejętnościom i wieloletniemu doświadczeniu wytwarzających je japońskich rzemieślników. Niezwykłe okulary tworzone są ręcznie w aż 320 etapach produkcji, które łącznie trwać mogą nawet 8 miesięcy. W procesie tworzenia wykorzystywane są innowacyjne technologie, opracowane na podstawie wnikliwych badań naukowych. Sprawia to, że produkty Dita uważane są za wzorzec jakości okularów luksusowych.
 

Jesteśmy na Instagramie

Przejdź do naszego Instagrama