Studio Optyczne 44 Team

Sportowcy, których wspieramy

Karina Kopińska

Karina Kopińska

Boks trenuje od 15. roku życia. W boksie amatorskim wychodziła do ringu około 50 razy, zawodowo walczy od 2012 roku, na koncie mam 33 walki zawodowe. Kocha sport, nie wyobraża sobie nie żyć aktywnie. Boks to jej pasja. Uważa, że ten sport dużo ją nauczył, ukształtował jej charakter. W listopadzie 2017r Karinę czeka walka w Niemczech o mistrzostwo świata federacji WIBF oraz GBU.

Tomasz Gromadzki

Tomasz Gromadzki

Zawodowy kontrakt bokserski podpisał w sierpniu 2015 roku, a swój pierwszy pojedynek stoczył 14 Listopada. Występuje aktualnie w kategorii super średniej (z ang. Supermiddleweight). Limit wagowy tej kategorii jest do 168 funtów (76,202 kilograma). Obecnie jest niepokonany na zawodowych ringach w boksie posiadając rekord 5 zwycięstw 0 porażek i jeden remis. Jego trenerem jest Gabriel Skiba. Ostatni występ Tomka można było zobaczyć w Katowicach przy okazji pierwszej od 2010r gali boksu zawodowego w Katowicach.

Jerzy Berger

Jerzy Berger

Kierowca wyścigowy, maratończyk, kolaż. Jurek ma za sobą kilkanaście sezonów motocyklowych mistrzostw Polski. Motocykle to jego pasja, tak samo jak wyścigi. Oprócz zawrotnych prędkości Jurek bierze udział w zawodach wytrzymałościowych, takich jak maratony biegowe oraz rowerowe. W tym roku ukończył słynny maraton Vienna Life Lang na bardzo wysokiej 8 pozycji.

Artur

Artur "Kornik" Sowiński

Sportami walki zainteresował się będąc w liceum, gdy w internecie natknął się na walki swego późniejszego idola Mirka Cro Copa Filipovicza.

Kiedy po maturze Artur zaczął studiować wychowanie fizyczne na Katowickim AWFie, rozpoczął także na treningi ju jitsu w Katowickim AZSie.

Na dzień dzisiejszy Artur Sowiński ma na swoim koncie 28 zawodowych pojedynków i uważany jest za czołowego zawodnika wagi lekkiej i piórkowej w Polsce. "Kornik" jest pierwszym Międzynarodowym Mistrzem KSW w kategorii wagowej do 66 kg.

"Kornik" walczył m.in. w Finlandii, Słowacji, Anglii, Irlandii i Czechach. Walczył dla wszystkich największych polskich federacji, a pojedynki z jego udziałem często były tzw. walkami wieczoru.

Nagrody
Nagroda MMAROCKS 2009 - Nokaut Roku 2009
Nagroda MMAROCKS 2010 - Walka Roku 2010
Heraklesy 2011 - Nokaut Roku 2011