Okulary do pracy przy komputerze

Poznaj okulary z powłokami chroniącymi przed niebieskim promieniowaniem ekranów. W okularach do pracy przy komputerze, dzięki soczewkom do bliży Ergo® Twoje oczy czują się jak na wakacjach, nawet kiedy pracujesz.

W pracy skupiasz się na komputerze, biurku oraz współpracownikach - Twoje oczy pracują na różnych dystansach. Wraz z wiekiem, Twoje oczy robią to z coraz większym wysiłkiem. Podświadomie kompensujesz te niedoskonałości zmianą postawy, co prowadzi do powstawania trudnych do zlokalizowania bólów. Komfortowe okulary do pracyprzy komputerze Rodenstock odciążają zmęczone oczy, redukują napięcie szyi i ramion. Już po 5-10 godzinach spędzonych przed ekranem monitora w tygodniu, efekt jest wyraźnie zauważalny.

Nasze soczewki Ergo® dostępne są w trzech wersjach: komfortowe soczewki Ergo® Book zapewniające optymalnie szerokie strefy widzenia do około 90 cm i eliminujące zmęczenie w pracy, przeznaczone np. dla nauczycieli i techników dentystycznych, do czytania i drobnych prac ręcznych. Ergo® PC gwarantują nieograniczone pole widzenia podczas pracy przy komputerze z odległości do 120 centymetrów. Ergo® ROOM to soczewki dla osób, które często spotykają się z klientami lub odbywają spotkania. Szerokie strefy widzenia gwarantują swobodę widzenia na dystansie do 5 metrów i są idealne np. dla prawników, dyrygentów, recepcjonistów lub kasjerów. Dzięki okularom do pracy przy komputerze, Twoje oczy będą w pełni zrelaksowane również w czasie wolnym!

Okulary do pracy przy komputerze

Dla perfekcjonistów. Najlepsze okulary do pracy przy komputerze Rodenstock: Impression Ergo FS® 2

Dla każdego, kto oczekuje najwyższej wydajności od swoich okularów do pracy przy komputerze.

W skrócie:

  • Jedne z najlepszych soczewek do bliży na świecie
  • Wyjątkowe do pracy i hobby
  • Swobodna postawa
Soczewki do pracy przy komputerze Multigressiv Ergo® 2

Dla wymagających. Doskonałe widzenie z soczewkami Multigressiv Ergo® 2

Niezależnie od tego, czy jesteś w pracy, czy oddajesz się swojemu hobby, daj odpocząć swoim oczom w okularach Multigressiv Ergo® do bliży, dopasowanych do Twoich potrzeb.

W skrócie:

  • Soczewki do bliży dopasowane do użytkownika
  • Do 40% lepsze widzenie.
  • Zdolność samodopasowania
Soczewki progresywne Progressiv Ergo® 2 do pracy przy komputerze

Dla ceniących jakość. Soczewki progresywne Progressiv Ergo® 2 z atrakcyjnym stosunkiem jakości do ceny.

Pozwól swoim oczom odpocząć w wysokiej jakości okularach do pracy przy komputerze Progressiv Ergo® 2 do bliży.

W skrócie:

  • Markowa soczewka o niezawodnej jakości
  • Doskonałe widzenie w miejscu pracy
  • Najlepszy stosunek ceny do jakości

Potrzebujesz szkieł, które zapewnią Ci widzenie zarówno przy komputerze jaki i w otoczeniu biurowym? Wybierz okulary progresywne.

Okulary progresywne do pracy przy komputerze sprawdzają się także doskonale przy czytaniu, gotowaniu, oglądaniu telewizji, majsterkowaniu, itd. Wysoce precyzyjne komfortowe soczewki progresywne zapewniają najlepsze widzenie przy każdej aktywności w bliży i odległościach pośrednich.

Więcej o okularach progresywnych