Okulary Chanel

Chanel - markowe okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne

Kolekcje okularów Chanel inspirowane są słynnymi motywami ubrań i akcesoriów. Wyróżnia je minimalizm, prostota i klasa. Oprawki Chanel, tak jak kolekcje odzieży, skierowane są głównie do współczesnych kobiet, które lubią podkreślać swój elegancki i kobiecy styl. “Coco” Chanel była przecież jego idealnym przykładem i wzorem.

Dowiedz się więcej >

Chanel

Ubrania i okulary Chanel – awangarda na co dzień

Chanel to francuska marka, której założycielką jest Gabrielle „Coco” Chanel, która przez dziesięciolecia dyktowała trendy modowe na całym świecie. Początkowo Coco projektowała i szyła ubrania wyłącznie dla siebie. Pierwszy butik otworzyła w roku 1913, ale nie jako sklep z ubraniami, a z kapeluszami. Już w 1919 roku stał się on Domem Mody Chanel.

Kolejnym przełomowym momentem w rozwoju marki było wprowadzenie do oferty perfum Chanel No.5 (rok 1921), które w swoim zapachu łączą między innymi różę i jaśmin. Stały się one ulubionymi perfumami milionów kobiet, m.in. Marylin Monroe i Nicole Kidman.

W latach 30. europejskie księżniczki, z księżną Marią i baronową Henryką de Rothschild na czele, pokazywały się w ubraniach Chanel. Jakiś czas później po kreacje Chanel zgłosiło się samo Hollywood. Coco Chanel zgodziła się dwa razy do roku stworzyć kolekcję dla amerykańskich gwiazd.

Po śmierci Coco Chanel w roku 1971, marka przechodziła z rąk do rąk, aż do momentu, kiedy w 1983 roku prowadzenie firmy przejął projektant Karl Lagerfeld. Pracował tam aż do śmierci (2019). Dom Mody Chanel przekazał posadę dyrektora kreatywnego jego “prawej ręce” Virginie Viard. W ciągu 100 lat marka Chanel stała się jednym z najważniejszych graczy wśród domów mody. Dziś wspaniała kolekcja Chanel to okulary, ubrania, kosmetyki oraz perfumy, a sztarndarowe, pikowane torebki marki od lat nie wychodzą z mody.

Okulary Chanel dla współczesnych, eleganckich kobiet

Kolekcje okularów Chanel inspirowane są słynnymi motywami zaczerpniętymi z ubrań i akcesoriów. Dedykowane są przede wszystkim współczesnym kobietom, które lubią podkreślać swój styl, manifestować elegancję i kobiecość. W ofercie okularów Chanel znajdują się między innymi:

  • okulary korekcyjne
  • okulary przeciwsłoneczne

Okulary korekcyjne Chanel

Kolekcja oprawek do okularów korekcyjnych Chanel została stworzona z myślą o tych kobietach, które potrzebują korekty wzroku na co dzień, ale jednocześnie szukają w oprawach wyjątkowej elegancji. Dzięki damskim okularom Chanel, mogą one wzmocnić swój perfekcyjny wygląd i pewność siebie. Oprawki Chanel doskonale pasują do eleganckiego, biznesowego stroju, ale z odrobiną nonszalancji.

Okulary przeciwsłoneczne Chanel

Okulary przeciwsłoneczne Chanel w perfekcyjny sposób łączą sztukę z modą, poprzez wykorzystanie pomysłów na niebanalne formy. Oprawki do okularów Chanel swoim kształtem nawiązują do aktualnych trendów w świecie mody, ale wciąż widoczny jest kokieteryjny, kobiecy styl, stworzony jeszcze przez samą Coco Chanel.

Jesteśmy na Instagramie

Przejdź do naszego Instagrama

Zmiana lokalizacji

Od dnia 22.08.2019 salon przy ul. Mariackiej 7 w Katowicach jest nieczynny.

Zapraszamy do nowej lokalizacji przy ul. Kopernika 3/2 w Katowicach od 28.08.2019.

Przejdź do strony