Okulary Celine

Celine - markowe okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne

Céline - marka sygnowana imieniem założycielki Céline Vipiana - to nie tylko ubrania i torebki, ale także luksusowe dodatki, w tym oprawki okularów. Mocne akcenty i solidne wykonanie spełnią oczekiwania nie tylko aktywnych właścicielek. Stylowe okulary przeciwsłoneczne i oprawki do okularów korekcyjnych są wykonywane ręcznie z doskonałą precyzją, a swoim kształtem nawiązują do lat 50-tych i 80-tych. Okulary Céline stały się nieodłącznym elementem garderoby gwiazd i blogerek modowych.

Dowiedz się więcej >

Celine

Céline – marka skazana na sukces

Céline to marka, która powstała w roku 1945 we Francji. Jej założycielką i główną projektantką przez wiele lat była Céline Vipiana. Początkowo ta mała, rodzinna firma zajmowała się szyciem dziecięcych bucików na miarę. Z czasem asortyment zaczęto poszerzać. Najpierw było to obuwie damskie, nieco później perfumy i artykuły skórzane, takie jak rękawiczki, torebki i paski. Dziś to także luksusowe dodatki, m.in. okulary Céline z delikatnymi w kroju, ale solidnymi w wykonaniu oprawkami.

Na wzmocnienie pozycji firmy w świecie modowym z pewnością wpływ miała zmiana właściciela. Bernard Arnault zwrócił uwagę na sukcesy, które firma Céline wówczas odnosiła, zakupił markę i wprowadził radykalne zmiany. W roku 1997 Céline stała się częścią LVMH.

Wielkie sukcesy firma zawdzięcza również projektantce Phoebe Philo, która w 2008 roku odeszła z Chloe i przeszła do Céline. Od razu wprowadziła zmiany i zrezygnowała z produkcji towarów przynoszących straty, jakimi były między innymi perfumy. Wyczyściła także magazyny ze wszystkich starych kolekcji.

Twarze okularów Céline

Na początku roku 2015 twarzą kampanii okularów przeciwsłonecznych Céline została Joan Didion – była redaktorka czasopisma Vogue. Wśród fanów marki są inne znane osobistości, m.in. Irina Shayk, która upodobała szczególnie sobie model Céline Tilda i Céline CL 41732/S. Z kolei amerykańska top modelka Miranda Kerr nosi okulary Céline model 41755, nazywany również Céline Audrey. Skąd taka nazwa? Okulary te zostały zainspirowane oprawkami, które Audrey Hepburn nosiła w filmie „Śniadanie u Tiffaniego”.

Okulary Céline – modowy powrót do lat 50-tych i 80-tych

Stworzenie kolekcji okularów Céline to był strzał w dziesiątkę dla rozwoju firmy. Duże, kanciaste oprawki, nawiązujące swoim kształtem do lat 50-tych i 80-tych, stały się nieodłącznym elementem garderoby gwiazd i blogerek modowych. Mocno przyciemniane soczewki i wyraziste oprawki Céline stały się wprost idealne dla gwiazd dbających o swoją prywatność i intymność. Kultowe modele Céline Shadow i Shadow Thin podbiły również serca Polek.

Niepowtarzalny styl okularów Céline

Marka Céline odnalazła sposób na kompromis pomiędzy historią a futuryzmem w świecie mody. Dzięki temu trafia do kobiet nowoczesnych, o silnej osobowości, poszukujących mocnych akcentów modowych. Posiada w ofercie okulary w wersji oversize, z oprawkami o różnych kształtach i kolorach. Nasze Studio Optyczne 44 stawia na produkty tylko najwyższej jakości, trwałe i niezawodne, które wyznaczają najnowsze trendy na światowym rynku modowym, dlatego wśród naszych kolekcji znalazły się właśnie okulary i oprawki Céline. Możesz je kupić w Salonach firmowych lub w sklepie online. Zapraszamy!