Okulary Silhouette

Silhouette - markowe okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne

Silhouette to austriacka marka, której tradycja produkcji minimalistycznych, a zarazem lekkich okularów sięga 1964 roku. W swojej pracy wykorzystuje najlepsze materiały i najnowsze technologie – wszystko po to, by dostarczyć swoim klientom okulary, które ich zaskoczą oraz pomogą podkreślić indywidualny styl. Oprawki Silhouette wykonane są w 100 procentach z tytanu, dzięki czemu nie uczulają i są doskonałą opcją dla alergików. Jeśli masz wrażliwe oczy lub szukasz minimalistycznych okularów, to w ofercie Silhouette znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Dowiedz się więcej >

Oprawki Silhouette wyjątkowe tak jak Ty

Silhouette zrewolucjonizowało świat optyki, tworząc najlżejsze okulary na świecie. Wysokie standardy pracy, nowoczesne technologie oraz najlepsze dostępne materiały pozwoliły austriackiej marce stworzyć okulary, jakich jeszcze nie było.

Jednak to nie koniec zalet tej marki. Jednym z wielu atutów oprawek bezramkowych Silhouette jest ich niepowtarzalny design. Projektanci wkładają mnóstwo pracy i serca, by stworzyć nietuzinkowe modele, a ponieważ mają praktycznie nielimitowane możliwości (zarówno do kształtu, koloru, jak i designu), w ofercie znajdziesz szereg unikalnych propozycji. Okulary Silhouette dobrze się nosi nie tylko ze względu na ich lekkość, ale też ich wyjątkowy charakter – każdy znajdzie dla siebie takie oprawki, które idealnie oddadzą jego styl i osobowość.

Tytan głównym materiałem oprawek bezramkowych Silhouette

Oprawki Silhouette to niezbędne rozwiązanie dla wszystkich miłośników lekkich okularów. Głównym materiałem wykorzystywanym przez producenta jest tytan. Metal ma wiele zalet, przede wszystkim jest trwały, ognioodporny i charakteryzuje się dużą wytrzymałością mechaniczną. Dzięki właściwościom tytanu oprawki są odporne na korozję, nie ulegają zniszczeniu (pociemnieniu) w środowiskach wodnych, takich jak basen. Oczywiście, materiał pozwala stworzyć nadzwyczajnie lekkie oprawki bezramkowe marce Silhouette, które nie uczulają alergików, a przy tym doskonale trzymają się na twarzy.