Okulary Dolce & Gabbana

Dolce & Gabbana - markowe okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne

Duet projektantów wciąż zaskakuje! Klasyka połączona z odrobiną sycylijskiego szaleństwa to wizytówki marki, która podbiła gwiazdy filmu i sceny. Obok tych okularów nie można przejść obojętnie! Awangardowy i odważny styl pasuje zarówno do kobiet jak również mężczyzn. Okulary Dolce & Gabbana to jedyny w swoim rodzaju styl, którego nie da się pomylić z żadnym innym. Sprawdź teraz luksusowe modele Dolce&Gabbana dostępne w naszych salonach SO44.pl

Dowiedz się więcej >

Okulary Dolce & Gabbana - sztandarowy produkt marki

Początki Dolce & Gabbana sięgają połowy lat 80., jednak największy rozwój marki miał miejsce w latach 90. Ekspansja popularności spowodowana była m.in. wprowadzeniem do oferty okularów przeciwsłonecznych Dolce & Gabbana. Do tej pory, oprawki i okulary stanowią jeden z najbardziej ikonicznych produktów marki. Wyróżnia je niepodrabialny styl - zdobny, bogaty i bezkompromisowy, zachwycający kolejne pokolenia.

Dolce & Gabbana - okulary dla charyzmatycznych indywidualistów

Eklektyczne, zdobne, zaskakujące – takie są oprawki Dolce & Gabbana. Okulary tej marki to kwintesencja niebanalnego, lekko szalonego stylu gwiazd rocka z lat 80. Nie dziwi więc, że są one uwielbiane przez celebrytów, szczególnie tych znanych z oryginalnego stylu i kontrowersji – z zamiłowania do akcesoriów i okularów Dolce & Gabbana słynie m.in. Madonna. Jeśli szukasz oprawek, które podkreślą Twój indywidualizm i niepowtarzalny styl, produkty Dolce & Gabbana będą idealnym wyborem!

Kwintesencja luksusu

Zarówno oprawki do szkieł korekcyjnych, jak i okulary przeciwsłoneczne Dolce & Gabbana poznasz bez trudu, nawet nie widząc logo marki – ich design zdominowany jest przez oryginalne formy i wyjątkowo bogate zdobienia. Każdy detal podkreśla luksusowy charakter okularów Dolce & Gabbana – oprawki niektórych modeli pokryte są nawet 18-karatowym złotem! Okulary tej marki są więc również doskonałą propozycją dla osób, ceniących sobie wysoką jakość wykonania oraz nieskrępowane niczym bogactwo w zdobieniach i formie.

Okulary Dolce & Gabbana w Studiu Optycznym 44

W ofercie Studia Optycznego 44 znajdziesz zarówno najmodniejsze okulary przeciwsłoneczne, jak i oryginalne okulary korekcyjne Dolce & Gabbana. W naszych salonach zamówisz markowe oprawki z wiodącymi szkłami okularowymi - korekcyjnymi, progresywnymi, przeciwsłonecznymi z korekcją, fotochromowymi czy specjalistycznymi, dla kierowców czy sportowców.

Zapraszamy do naszych salonów optycznych!