Dolce & Gabbana

Dolce & Gabbana - markowe okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne

Duet projektantów wciąż zaskakuje! Klasyka połączona z odrobiną sycylijskiego szaleństwa to wizytówki marki, która podbiła gwiazdy filmu i sceny. Obok tych okularów nie można przejść obojętnie! Awangardowy i odważny styl pasuje zarówno do kobiet jak również mężczyzn. Okulary Dolce & Gabbana to jedyny w swoim rodzaju styl, którego nie da się pomylić z żadnym innym.


Sprawdź teraz luksusowe modele Dolce&Gabbana dostępne w naszych salonach SO44.pl

Okulary dla charyzmatycznych indywidualistów

Eklektyczne, zdobne, zaskakujące – takie są oprawki Dolce&Gabbana. Okulary tej marki to kwintesencja niebanalnego, lekko szalonego stylu gwiazd rocka z lat 80. Nie dziwi więc, że są one uwielbiane przez celebrytów, szczególnie tych znanych z oryginalnego stylu i kontrowersji – z zamiłowania do akcesoriów i okularów Dolce&Gabbana słynie m.in. Madonna. Jeśli szukasz oprawek, które podkreślą Twój indywidualizm i niepowtarzalny styl, produkty Dolce&Gabbana będą idealnym wyborem!

Kwintesencja luksusu

Zarówno oprawki do szkieł korekcyjnych, jak i okulary przeciwsłoneczne Dolce&Gabbana poznasz bez trudu, nawet nie widząc logo marki – ich design zdominowany jest przez oryginalne formy i wyjątkowo bogate zdobienia. Każdy detal podkreśla luksusowy charakter okularów Dolce&Gabbana – oprawki niektórych modeli pokryte są nawet 18-karatowym złotem! Okulary tej marki są więc również doskonałą propozycją dla osób, ceniących sobie wysoką jakość wykonania oraz nieskrępowane niczym bogactwo w zdobieniach i formie.

Jesteśmy na Instagramie

Przejdź do naszego Instagrama