Okulary Giorgio Armani

Giorgio Armani - markowe okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne

Giorgio Armani to włoski projektant mody, który współzałożył dom mody Giorgio Armani S.p.A., w skład którego wchodzą wszystkie marki Armaniego, w tym Giorgio Armani, Emporio Armani, czy też Armani Jeans. Styl marki Giorgio Armani charakteryzuje się najwyższej jakości elegancją dla nowoczesnych kobiet i mężczyzn. Marka posiada w sprzedaży również eleganckie i stylowe okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne. Odznaczają się ponadczasowym stylem oraz użyciem materiałów najwyższej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą tych stylowych okularów. Posiadamy szeroki wybór okularów korekcyjnych, okularów przeciwsłonecznych oraz oprawek Giorgio Armani

Dowiedz się więcej >

Giorgio Armani - historia legendy

Giorgio Armani przez 9 lat od 1961 roku pracował jako projektant mody w Nino Cerruti. Następnie założył wraz z partnerem, Sergio Galeottim, przedsiębiorstwo w 1974 roku zajmujące się modą męską, a rok później również i damską. Od początku lat 80. produkuje również perfumy. Armani był projektantem wystroju najniższych pięter najwyższego hotelu i budynku świata Burdż Chalifa. Zaprojektował również kilkanaście kreacji dla Lady Gagi. Zresztą gwiazdy pokochały nie tylko kreacje sygnowane logo włoskiego projektanta mody, ale też okulary przeciwsłoneczne Giorgio Armani, m.in. z linii Emporio Armani.

To, co wyróżnia Armaniego na tle innych projektantów to podejście do mody. Nie chce on tworzyć trendów na jeden sezon, zależy mu na tym, by oferowane przez niego produkty były ponadczasowe. Jak mówi sam Armani, jego celem jest proponowanie niezmiennego stylu w ciągle zmieniającym się świecie mody. Doskonałym tego przykładem są także oprawki i okulary Giorgio Armani, które nie wychodzą z mody mimo upływu lat.

Okulary przeciwsłoneczne Giorgio Armani - uwielbiane przez gwiazdy

Do najwierniejszych fanów tych okularów należy mistrz świata Formuły 1 Lewis Hamilton oraz Bono (U2). Nic w tym dziwnego, w męskiej linii okularów przeciwsłonecznych ujawnia się talent Armaniego. Doskonale łączą w sobie elegancję i szyk, nadając każdemu panu atrakcyjny wygląd. Oczywiście, okulary przeciwsłoneczne Giorgio Armani dla kobiet nie odstępują tym dla mężczyzn. Cechuje je klasyczny, ale zarazem nietuzinkowy design, dzięki czemu stanowią idealny dodatek do różnych kobiecych stylizacji.

Okulary korekcyjne Giorgio Armani

Warto dodać, że w kolekcji włoskiego projektanta mody - a co za tym idzie też w naszym salonie - znajdziesz nie tylko okulary przeciwsłoneczne, ale też korekcyjne i oprawki Giorgio Armani. Powstały one z myślą o osobach, które cenią sobie styl i elegancję w ponadczasowym wydaniu, a jednocześnie szukają okularów gwarantujących bezpieczeństwo związane z codziennym użytkowaniem. Nic więc dziwnego, że okulary korekcyjne Giorgio Armani cieszą się tak wielką popularnością zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn.