Okulary Tom Ford

Tom Ford - markowe okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne

Okulary Tom Ford to jedne z najbardziej cenionych i renomowanych okularów na świecie. Klasyczny kształt, ciepła tonacja oraz różnorodne materiały wykonania (od sztucznego tworzywa aż po skórę) wyróżniają je na tle innych propozycji, sprawiając, że sięgają po nie chętnie klienci z różnych krajów. Projektant lub dodawać złote akcenty, dlatego też większość okularów ma grawer w tym kolorze. Ten detal sprawia, że okulary są eleganckie i luksusowe.

Dowiedz się więcej >

Tom Ford

Tom Ford - ponadczasowa klasyka

Tom Ford,a  tak naprawdę to Thomas Carlyle “Tom” Ford, to amerykański projektant mody, który zaczął zajmować się projektowaniem w pierwszej połowie lat 80. Następnie przez 14 lat, od 1990 roku, pracował dla domu mody Gucci, od 1992 przez 2 lata jako dyrektor działu stylistów, następnie już jako dyrektor kreatywny do 2004 roku. W międzyczasie od 1999 do 2004 roku pracował również jako dyrektor kreatywny w domu mody Yves Saint Laurent. Od 2004 roku zajmuje się projektowaniem pod własną marką. Jako projektant zyskał wiele nominacji i nagród, w tym tytuł “projektanta roku konwencji męskiej”, “projektanta roku”, “najlepszego międzynarodowego projektanta”.

Dom mody projektanta tworzy ubrania męskie i damskie oraz wszelkiego rodzaju akcesoria, w tym torebki, paski i okulary Tom Ford. Marka błyskawicznie podbija świat dóbr luksusowych. Ponadczasowa klasyka wykonana z najwyższej jakości materiałów. Wybór kobiet i mężczyzn z całego świata. Okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne Tom Ford to luksusowy dodatek dla najbardziej wymagających. Chętnie noszą je znane osoby, w okulary Tom Ford zaopatrzyły się m.in. Janet Jackson, Britney Spears, Eva Longoria i Jennifer Aniston.

Prosto z Hollywood - okulary przeciwsłoneczne Tom Ford

Okulary przeciwsłoneczne Tom Ford to modele wyjęte jakby prosto z Hollywoodu z tą różnicą, że to projektant wyznacza trendy, a nie na odwrót. Najlepszym tego przykładem są filmy o przygodach Jamesa Bonda. Daniel Craig nosił okulary przeciwsłoneczne Tom Ford w dwóch częściach opowiadających o Agencie 007- Quantum of Solace i SPECTRE- ustanawiając tym samym kryteria dla mężczyzn na całym świecie. Zresztą sam Ford nie ucieka od nawiązań związanych z Hollywoodem, nazywając poszczególne modele imionami znanych aktorów, w tym od Jennifer Aniston czy Hugh Granta.

Okulary Tom Ford w SO44

W salonach Studia Optycznego 44 znajdziesz szeroki wybór damskich i męskich oprawek Tom Ford. Oferujemy okulary korekcyjne Tom Ford oraz okulary przeciwsłoneczne w konkurencyjnych cenach. Poznaj najnowsze okulary od słynnego amerykańskiego projektanta i zamów w naszym sklepie online interesujące Cię modele.