Okulary Miu Miu

miu miu - markowe okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne

Szukasz niebanalnych okularów, które dodadzą szczypty awangardy Twoim stylizacjom? Poznaj oprawki Miu Miu - eleganckie, o wyjątkowych kształtach i zdobieniach, idealne na co dzień i specjalne okazje. Najgorętsze modele marki znajdziesz w Studiu Optycznym 44 - zapoznaj się z naszą ofertą okularów korekcyjnych Miu Miu oraz sprawdź najnowsze modele okularów przeciwsłonecznych tej marki.

Dowiedz się więcej >

Okulary Miu Miu - elegancja i awangarda

Miu Miu to linia odzieżowa włoskiego domu mody Prada, istniejąca do 1992 roku, skierowana głównie na modę młodzieżową i codzienną. Nazwa ściśle związana jest z Miuccią Pradą, właścicielką domu mody od 1978, która jest odpowiedzialna za decyzje kreatywne. Wraz z mężem Patrizio Bartellim rozszerzyli działalność o nowe wzory i wprowadzając gotowe produkty i akcesoria. Marka Miu Miu jest wyrazem osobistej i oryginalnej wizji samej właścicielki, która łączy eleganckie, awangardowe i zmysłowe elementy w eklektyczny i rozpoznawalny styl. Nie bez powodu uważa się, że niepokorna to najczęściej używany epitet do określenia tej młodej, choć już znanej na całym świecie marki. 

Podobnie jest z okularami – odważne projekty sprawiają, że to one będą najważniejszą częścią stylizacji. W kolekcjach okularów Miu Miu można zauważyć wyraziste i odważne kontury, które zdecydowanie uwydatniają ultra kobiecy styl sezonu. Uważa się, że poprzez “niekonwencjonalne projekty okularów podkreśla tajemnicę kobiecości”. 

Okulary przeciwsłoneczne Miu Miu - uwielbiane przez celebrytów

Awangardowy i niepowtarzalny design okularów przeciwsłonecznych Miu Miu sprawia, że wyjątkowo chętnie sięgają po nie gwiazdy - szczególnie słynące z oryginalnego, często kontrowersyjnego, stylu. 

Z zamiłowania do okularów Miu Miu słynie m.in. Rihanna, Madonna, Dita Von Teese, a także australijska modelka Mirander Kerr.

Okulary korekcyjne Miu Miu w Studiu Optycznym 44

Chcesz, by Twoje nowe okulary korekcyjne były naprawdę wyjątkowe? Wybierz jedne z eklektycznych oprawek Miu Miu - pełny wybór modeli znajdziesz w naszych salonach! Oferujemy również szeroki wybór wysokiej jakości szkieł okularowych - korekcyjnych jednoogniskowych, progresywnych, fotochromowych, do pracy przy komputerze. Zapraszamy!