Salon ul. Kopernika 3 Katowice

Nowa lokalizacja - nasz salon optyka z ul. Mariackiej w Katowicach przeniósł się na ul. Kopernika 3! W nowym salonie, poza szerokim wyborem oprawek i szkieł, znajdziesz również fachową obsługę oraz specjalistów z zakresu optyki i okulistyki, którzy pomogą Ci w doborze odpowiednich okularów.

W naszym salonie optycznym w Katowicach zakupisz wszystkie, najmodniejsze oprawki – w naszej ofercie znajdziesz m.in. modele topowych projektantów i producentów, takich jak m.in. Prada, Gucci, Ray-Ban, Miu Miu, Tom Ford, Dior, Michael Kors, Chanel czy Dior. Oferujemy również dopasowane do potrzeb najmłodszych oprawki Fisher Price, Mexx i Ray-Ban Junior. Dla aktywnych polecamy gogle i oprawki marki Oakley, specjalizującej się w produkcji okularów dla sportowców. Dysponujemy również licznymi modelami markowych okularów przeciwsłonecznych.

Studio Optyczne 44 to również szeroki wybór szkieł – oferujemy zarówno tradycyjne okulary korekcyjne, jak i okulary progresywne, fotochromowe, dla kierowców, do pracy przy komputerze, zamówisz u nas również okulary przeciwsłoneczne z korekcją, a także okulary sportowe i dla dzieci.

Szukasz w Katowicach optyka, który nie tylko wykona odpowiednie szkła, ale również zbada Twój wzrok i wykryje wszelkie jego schorzenia? W naszym salonie na ul. Kopernika możesz skorzystać z usług okulisty, a także optometrysty i refrakcjonisty. Nasi specjaliści wyznaczą Twoją wadę wzroku, a także wskażą możliwości jej skorygowania. Ponadto, dobiorą odpowiednie dla Ciebie okulary bądź szkła kontaktowe.

Od 1 września 2019 r otwieramy dla pacjentów dwa gabinety okulistyczne w pełni wyposażone w nowoczesny sprzęt do badania dorosłych i dzieci w różnym wieku. Oddajemy do dyspozycji pacjentów Gabinet Terapii Wzroku dla wszystkich pacjentów z zaburzeniami widzenia a szczególnie dla dzieci z problemami w nauce. Gabinety Okulistyczne przy "Studio Optycznym 44" to miejsce, gdzie konsylium składające się z lekarza okulisty i ortoptysty pomoże zdiagnozować zaburzenia widzenia i ustalić odpowiednie leczenie.

Poznaj również nasze pozostałe salony optyka w Sosnowcu i Katowicach, w CH 3 Stawy.

Godziny otwarcia salonu:
Poniedziałek - piątek: 900- 1900
Sobota: 1000- 1400

Ortoptyści i Terapia widzenia:
Poniedziałek - piątek: 900- 1900

Projekt wnętrza: Wioletta Korwin-Milewska