Okulary Gucci

Gucci - markowe okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne

Jak najprościej scharakteryzować wyjątkowość okularów Gucci? To ekskluzywne i eleganckie oprawki zazwyczaj utrzymane w kolorystyce tajemniczej czerni, do której idealnie pasują złote dodatki. Kolekcja oprawek Gucci doskonale podkreśla elegancję i szyk. Wszystkie okulary są ozdobione na zausznikach dużym, rzucającym się w oczy logo. To najwyższa jakość i precyzja wykonania. To ponadczasowy wybór, który nigdy nie wyjdzie z mody. 

Dowiedz się więcej >

Gucci

Gucci – jeden z najstarszych domów mody

Gucci to jeden z najstarszych włoskich domów mody. Został założony we Florencji w 1921 roku przez Guccio Gucciego. Projektant tworzył fantastyczne torebki z tkanin z motywem miniaturowych logo GG i z diamentowym wzorem. Kultowy model Bamboo – kuferek z bambusową rączką, jest rozpoznawalny po dzień dzisiejszy. Po śmierci założyciela prowadzenie firmy przejęli synowie, którzy rozwinęli zasięg sprzedaży o Londyn, Paryż i Nowy Jork, a następnie Hongkong i Tokio. Firma rosła w siłę. Torebki i dodatki kupowały wielkie gwiazdy i arystokratki z różnych zakątków świata. Niestety, w latach 80-tych nadeszły gorsze dni. Marka zaczęła być widoczna niemal wszędzie, a to zaszkodziło jej wizerunkowi jako firmy produkującej dobra luksusowe. Na szczęście już wkrótce pojawili się nowi właściciele i nowa strategia działania. Postawili na kolekcję odzieży i to był strzał w dziesiątkę. Złote czasy dla Gucci wróciły.

Okulary Gucci - oryginalne i stylowe

Oprócz torebek i ubrań, w ofercie znalazło się miejsce też na okulary Gucci – odważne kolekcje oprawek o niebanalnym kształcie, ale to właśnie takie zachwycają współczesnych modowych redaktorów i blogerów. Są to zarówno okulary korekcyjne jak i przeciwsłoneczne. Okulary Gucci są zawsze modne, stylowe i niezwykle oryginalne. Z pewnością sprawią, że wyróżnisz się w tłumie.

Okulary korekcyjne Gucci

Okulary korekcyjne Gucci stanowią doskonały, ekskluzywny dodatek do stroju dla Pań lubiących tajemniczość i elegancję. Są szykowne i bardzo luksusowe. Łagodne linie ze złotymi dodatkami, a także przykuwające uwagę logo GG na zausznikach – to cechy charakterystyczne oprawek korekcyjnych Gucciego. To klasyka, ale w innowacyjnej formie, z wielką dbałością o detale. W ofercie jest tak szeroka paleta kolorów, każdy dobierze oprawki dla siebie.

Gucci – najlepsza ochrona przed słońcem

Gucci to uosobienie luksusu i ekskluzywnego trybu życia - tylko najwyższej jakości materiały o różnych fakturach i grubościach, ze złotymi dodatkami. Niektóre modele okularów przeciwsłonecznych Gucciego wykonane są z tworzywa sztucznego o dużych, grubych ramkach, dostępnych w wielu zdecydowanych kolorach, np.: brązowym, czerwonym, białym i czarnym. Jeden z modeli okularów przeciwsłonecznych Gucciego może mieć bardzo łagodne kobiece kształty, drugi zaś bardziej zdecydowany, kanciasty, ale to zawsze ponadczasowy styl. Okulary przeciwsłoneczne Gucci jednak to nie tylko oprawki. Wielką uwagę przykłada się również do szkieł, które muszą zapewniać optymalnie wysoką ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV.