Okulary sportowe

Pewny sukces w naszych okularach sportowych

Jeśli chcesz podnieść swoje wyniki sportowe, musisz mieć zaufanie do swojego sprzętu. Dotyczy to również optymalnie dobranych soczewek, zapewniających bezpieczeństwo, wyniki i przyjemność z uprawiania sportu.

Sport to ruch, szybkość, koordynacja, a okulary sportowe nie są wyłącznie sprzętem na dobrą pogodę. Chronią oczy nie tylko przed słońcem, ale dosłownie przed wszystkim, co może przeszkodzić im podczas uprawiania sportu: wiatrem, kurzem, owadami lub gałęziami znajdującymi się przy drodze. Okulary sportowe o wygiętych kształtach pełnią rolę tarczy i są pomocnym towarzyszem przy każdej dyscyplinie sportu. Nie ma znaczenia, czy biegasz, wspinasz się po górach, jeździsz na łyżwach, wiosłujesz, grasz w tenisa, squasha czy jeździsz na rowerze. 

Niezależnie od tego, czy uprawiasz sport rekreacyjnie, czy jesteś zawodowym sportowcem, możesz polegać na jakości naszych soczewek. Uprawiając sport jesteś w najwyższej formie i tego samego oczekujesz od swoich okularów. Poza ochroną i komfortem widzenia, nasze soczewki w okularach sportowych korygują wady wzroku, dzięki czemu możesz w 100% wykorzystać potencjał swojego widzenia.

W skrócie:

  • Wykorzystanie 100% potencjału widzenia
  • Najlepsze widzenie przestrzenne
  • Idealne nawet o zmierzchu
  • Optymalne rozwiązanie w przypadku aktywności plenerowych
  • Doskonały komfort widzenia
  • Sprawdzony i wypróbowany standard wśród soczewek sportowych
  • Najnowsza technologia freeform
  • Precyzja i widzenie wysokokontrastowe
Progresywne soczewki sportowe dla bezwzględnie najlepszej jakości widzenia

Progresywne soczewki sportowe dla bezwzględnie najlepszej jakości widzenia

Soczewka progresywna jest pierwszą zindywidualizowaną soczewką na świecie, zaprojektowaną do dynamicznie zmieniających się warunków optycznych podczas uprawiania sportu.

Dla perfekcjonistów Soczewki sportowe, bezwzględnie najlepsza jakość widzenia

Pierwsze całkowicie zindywidualizowane soczewki jednoogniskowe gwarantują większe bezpieczeństwo podczas uprawiania sportu, dzięki najlepszemu widzeniu przestrzennemu.

Dla ceniących jakość. Soczewki sportowe sprawdzone miliony razy

Najlepsza soczewka jednoogniskowa dla osób aktywnych ceniących sobie bezpieczeństwo renomowanej marki i dobrą relację jakości do ceny.

 

Wybrane modele okularów sportowych Oakley

Zobacz naszą ofertę profesjonalnych okularów do uprawiania sportu