Okulary sportowe

Pewny sukces w naszych okularach sportowych

Jeśli chcesz podnieść swoje wyniki sportowe, musisz mieć zaufanie do swojego sprzętu. Dotyczy to również optymalnie dobranych soczewek, zapewniających bezpieczeństwo, wyniki i przyjemność z uprawiania sportu.

Sport to ruch, szybkość, koordynacja, a okulary sportowe nie są wyłącznie sprzętem na dobrą pogodę. Chronią oczy nie tylko przed słońcem, ale dosłownie przed wszystkim, co może przeszkodzić im podczas uprawiania sportu: wiatrem, kurzem, owadami lub gałęziami znajdującymi się przy drodze. Okulary sportowe o wygiętych kształtach pełnią rolę tarczy i są pomocnym towarzyszem dla każdej dyscypliny sportu. Nie ma znaczenia, czy biegasz, wspinasz się po górach, jeździsz na łyżwach, wiosłujesz, grasz w tenisa, czy jeździsz na rowerze. 

Niezależnie od tego, czy uprawiasz sport rekreacyjnie, czy jesteś zawodowym sportowcem, możesz polegać na jakości naszych soczewek. Uprawiając sport jesteś w najwyższej formie i tego samego oczekujesz od swoich okularów. Poza ochroną i komfortem widzenia, nasze soczewki korygują wady wzroku, dzięki czemu możesz w 100% wykorzystać potencjał swojego widzenia.

Dla perfekcjonistów: bezwzględnie najlepsza jakość widzenia

Dla perfekcjonistów: bezwzględnie najlepsza jakość widzenia

Soczewka progresywna jest pierwszą zindywidualizowaną soczewką na świecie, zaprojektowaną do dynamicznie zmieniających się warunków optycznych podczas uprawiania sportu.

W skrócie:

  • wykorzystanie 100% potencjału widzenia
  • najlepsze widzenie przestrzenne
  • idealne nawet o zmierzchu
Dla wymagających: soczewki sportowe dopasowane do Ciebie

Dla wymagających: soczewki sportowe dopasowane do Ciebie

Pierwsze całkowicie zindywidualizowane soczewki jednoogniskowe gwarantują większe bezpieczeństwo podczas uprawiania sportu, dzięki najlepszemu widzeniu przestrzennemu.

W skrócie:

  • doskonały komfort widzenia
  • optymalne rozwiązanie w przypadku aktywności plenerowych
  • wykorzystanie 100% potencjału widzenia
Dla ceniących jakość: soczewki sportowe sprawdzone milion razy

Dla ceniących jakość: soczewki sportowe sprawdzone milion razy

Najlepsza soczewka jednoogniskowa dla osób aktywnych ceniących sobie bezpieczeństwo renomowanej marki i dobrą relację jakości do ceny.

W skrócie:

  • sprawdzony i wypróbowany standard wśród soczewek sportowych
  • wykorzystanie technologii freeform
  • precyzyjne i kontrastowe widzenie

 

Wybrane modele okularów sportowych Oakley

Zobacz naszą ofertę profesjonalnych okularów do uprawiania sportu