Okulary dla kierowców

Z okularami dla kierowców z soczewkami Rodenstock z certyfikatem TÜV możesz poczuć się pewniej i bezpieczniej na drodze.

Dlaczego kierowcy powinni korzystać ze specjalnych okularów?

Podczas jazdy samochodem, musisz widzieć wszystko, co dzieje się na drodze – okulary, których używasz na co dzień, nie w każdych warunkach zapewnią Ci odpowiednie widzenie. Specjalistyczne okulary dla kierowców zapewniają szersze pole widzenia – dzięki temu, nawet kątem oka zauważysz potencjalnie niebezpieczną sytuację i w porę zareagujesz. Szkła korekcyjne dla kierowców zapewniają również doskonałą ochronę przed efektem oślepienia – zarówno w dzień, jak i w nocy, w deszczowe i słoneczne dni. Okulary dla kierowców to również gwarancja odpowiedniego odwzorowania kolorów i wysokiego kontrastu, szczególnie po zmierzchu.

Chcesz poczuć się pewniej na drodze? Postaw na specjalistyczne okulary dla kierowców – najwyższej jakości szkła z certyfikatem jakości i bezpieczeństwa TÜV dostępne są w Studiu Optycznym 44, w salonach optyka w Katowicach i Sosnowcu.
 

Pierwsze okulary dla kierowców z soczewkami z certyfikatem TÜV.

Zgodnie z hasłem “Dobre widzenie, bezpieczna jazda” marka Rodenstock stworzyła soczewki do okularów dla kierowców, w których możesz prowadzić samochód w każdych warunkach: podczas zmierzchu, złej pogody, dużego natężenia ruchu czy przy oślepiających światłach samochodów jadących z naprzeciwka. Z soczewkami Rodenstock Road możesz poczuć się pewniej i bezpieczniej na drodze.

Certyfikat TÜV potwierdza: z wynikiem 1,7 na 5, że soczewki progresywne do jazdy samochodem Impression® Road 2 spełniły, a nawet przewyższyły wymagania dotyczące certyfikacji*.

* W ramach badania przeprowadzonego przez TÜV Rheinland, następujące elementy zostały przetestowane: okres przystosowania, pole widzenia, efekt oślepienia, kontrast, odwzorowanie kolorów oraz czyszczenie.

Okulary dla kierowców - szczegółowe informacje:

Przekonała Cię wysoka jakość i korzyści, płynące ze stosowania szkieł Rodenstock, dopasowanych do potrzeb kierowców? Odwiedź optyka w Sosnowcu lub Katowicach i zamów parę okularów dla kierowców już dziś!