Okulary Furla

Furla

Furla to włoska, ekskluzywna marka działająca na rynku od ponad 80 lat. Została założona przez rodzinę Furlanetto, a jej siedziba znajduje się w Bolonii. Furla specjalizuje się w projektowaniu dodatków takich jak buty, torebki czy okulary, które są wykonane z wyrafinowaną precyzją. W produkcji swoich towarów stawia przede wszystkim na jak najwyższą jakość oraz niepowtarzalny wygląd. W swoich projektach łączy niekonwencjonalne wzory z nieśmiertelną klasyką.

Dowiedz się więcej >

Luksus w pełnej krasie - okulary Furla

Furla to przede wszystkim błyskotliwe akcesoria - buty, torebki i okulary. Marka na pierwszym miejscu stawia jakość idącą w parze z designem, który ma za zadanie olśniewać.

Kolekcje okularów Furla to połączenie elementów klasycznych z nowoczesnymi eksperymentami. Są one wspaniałym dodatkiem podkreślającym elegancję i szyk naszych stylizacji. Stworzone zostały z myślą o chęci posiadania subtelnego, a zarazem zadziornego dodatku, który doda nam odwagi i pewności siebie. Z pewnością będą w idealny sposób dopełniały i dodawały ekstrawagancji w każdej okazji, czy w pracy, domu, czy na uroczystościach.

Okulary korekcyjne Furla

Z myślą, że piękne, nadające splendoru oprawki mogą stać się atutem każdego stroju, stworzono okulary korekcyjne Furla. Zaprojektowane zostały dla kobiet, które potrzebują korekcji wad wzroku i szukają awangardowego rozwiązania nie tylko od święta.

Okulary przeciwsłoneczne Furla

Kolekcja okularów przeciwsłonecznych Furla to wyrafinowane połączenie tego, co klasyczne z tym, co napawa nas nutką nowoczesnej ekscytacji. Lekkie, praktyczne i świetnie sprawdzające się w ochronie naszych oczu przed nadmiernym światłem.