Okulary Saint Laurent

Saint Laurent - markowe okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne

Francuski projektant Yves Saint Laurent był niekwestionowaną ikoną mody. Pozostawił po sobie luksusową, pożądaną na całym świecie markę, którą sygnowane są wyroby skórzane, obuwie, biżuteria, kosmetyki, perfumy i oczywiście okulary. Produkty YSL wybierają największe gwiazdy show-biznesu podczas kluczowych imprez branżowych.

Dowiedz się więcej >

Historia YSL

Francuski dom mody Saint Laurent został założony w 1961 roku przez 25-letniego wówczas Yvesa Saint Laurenta oraz jego partnera życiowego, Pierra Berga. Marka zaproponowała rewolucyjne podejście do projektowania, z każdym rokiem rosła w siłę, a Yves Saint Laurent stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych i wpływowych projektantów XX wieku. Był pracowity i niesamowicie utalentowany. Wypromował noszenie tweedowych marynarek, skórzanych kurtek i wysokich butów. Tworzył również ubrania na potrzeby sztuk teatralnych. Perfumy YSL Pure Home oraz Opium uznawane są za zapachy kultowe. Projektant zmarł w 2008 roku.

Okulary Saint Laurent w SO44

Okulary YSL powstają pod czujnym okiem Anthony’ego Vaccarello, który od 2016 roku jest dyrektorem kreatywnym marki. Sięgają po nie celebryci, artyści, blogerki modowe oraz wszystkie osoby, które oczekują produktów z najwyższej półki. W salonach SO44 czeka szeroka gama okularów przeciwsłonecznych i korekcyjnych YSL. W asortymencie posiadamy modele zarówno dla pań, jak i panów. Wyroby YSL, jak wielu innych luksusowych marek, są często podrabiane, dlatego należy je kupować tylko w sprawdzonych miejscach. Gwarantujemy 100% oryginalność okularów oraz ich pochodzenie z oficjalnego źródła.