Okulary Max Mara

Max Mara

Luksusowe okulary Max Mara to połączenie ponadczasowych form i współczesnych trendów. Wysoka jakość i wyrafinowany styl sprawiają, że projekty Max Mara są stworzone dla osób, szukających okularów eleganckich, a zarazem pasujących do każdej okazji.

Dowiedz się więcej >

Max Mara – historia legendy

Włoski dom mody Max Mara, działający nieprzerwanie od 1951 roku, to grupa 35 marek luksusowych ubrań i akcesoriów. Jego twórca, Achille Maramotti, był jednym z pierwszych projektantów uważających, że przyszłość mody leży w masowej produkcji wysokiej jakości, designerskich ubrań. Maramotti stawiał również na promowanie marki Max Mara, a nie indywidualnych projektantów – chociaż dom mody zatrudniał takie wybitne osobistości jak m.in. Dolce i Gabbana, Karl Lagerfeld czy Narciso Rodriguez.

Max Mara po dziś dzień pozostaje w rękach rodziny Maramotti – po śmierci Achille w 2005 r., prezesem firmy został jego syn, Luigi. Oferta domu mody obejmuje kolekcje ubrań damskich, męskich i młodzieżowych, a także akcesoriów, takich jak m.in. luksusowe okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne Max Mara.

Okulary Max Mara – klasyka i nowoczesność

Okulary Max Mara w wysmakowany sposób łączą w sobie tradycyjną stylistykę z aktualnymi trendami. Dom mody proponuje szereg modeli o klasycznych kształtach – w jego ofercie znajdziesz okulary okrągłe, owalne, kwadratowe, kocie oczy czy pilotki.

Od początku istnienia, trzon oferty Max Mara stanowią ubrania i akcesoria dla kobiet. Nie dziwi więc, że tworzone przez nią oprawki damskie to kwintesencja nowoczesnej kobiecości. Okulary Max Mara idealnie wpisują się w oczekiwania współczesnych kobiet – wyrafinowane, ponadczasowe modele to idealna propozycja dla pań, ceniących sobie elegancję i subtelne podkreślenie swojego indywidualnego stylu.

Okulary przeciwsłoneczne Max Mara – jakość ceniona przez gwiazdy

Klasyczne kształty, nowoczesne wzornictwo i legendarna jakość okularów przeciwsłonecznych Max Mara sprawia, że są one dodatkiem często wybieranym przez gwiazdy muzyki i filmu. Do celebrytek, ceniących okulary Max Mara zalicza się m.in. Jennifer Lopez, Jessicę Albę, Julianne Moore czy Diane Kruger.