Okulary Max Mara

Max Mara

Luksusowe okulary Max Mara to połączenie ponadczasowych form i współczesnych trendów. Wysoka jakość i wyrafinowany styl sprawiają, że projekty Max Mara są stworzone dla osób, szukających okularów eleganckich, a zarazem pasujących do każdej okazji.

Dowiedz się więcej >

Max Mara – historia legendy

Włoski dom mody Max Mara, działający nieprzerwanie od 1951 roku, to grupa 35 marek luksusowych ubrań i akcesoriów. Jego twórca, Achille Maramotti, był jednym z pierwszych projektantów uważających, że przyszłość mody leży w masowej produkcji wysokiej jakości, designerskich ubrań. Maramotti stawiał również na promowanie marki Max Mara, a nie indywidualnych projektantów – chociaż dom mody zatrudniał takie wybitne osobistości jak m.in. Dolce i Gabbana, Karl Lagerfeld czy Narciso Rodriguez.

Max Mara po dziś dzień pozostaje w rękach rodziny Maramotti – po śmierci Achille w 2005 r., prezesem firmy został jego syn, Luigi. Oferta domu mody obejmuje kolekcje ubrań damskich, męskich i młodzieżowych, a także akcesoriów, takich jak m.in. luksusowe okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne Max Mara.

Okulary Max Mara – klasyka i nowoczesność

Okulary Max Mara w wysmakowany sposób łączą w sobie tradycyjną stylistykę z aktualnymi trendami. Dom mody proponuje szereg modeli o klasycznych kształtach – w jego ofercie znajdziesz okulary okrągłe, owalne, kwadratowe, kocie oczy czy pilotki.

Od początku istnienia, trzon oferty Max Mara stanowią ubrania i akcesoria dla kobiet. Nie dziwi więc, że tworzone przez nią oprawki damskie to kwintesencja nowoczesnej kobiecości. Okulary Max Mara idealnie wpisują się w oczekiwania współczesnych kobiet – wyrafinowane, ponadczasowe modele to idealna propozycja dla pań, ceniących sobie elegancję i subtelne podkreślenie swojego indywidualnego stylu.

Okulary przeciwsłoneczne Max Mara – jakość ceniona przez gwiazdy

Klasyczne kształty, nowoczesne wzornictwo i legendarna jakość okularów przeciwsłonecznych Max Mara sprawia, że są one dodatkiem często wybieranym przez gwiazdy muzyki i filmu. Do celebrytek, ceniących okulary Max Mara zalicza się m.in. Jennifer Lopez, Jessicę Albę, Julianne Moore czy Diane Kruger.

Jesteśmy na Instagramie

Przejdź do naszego Instagrama

Zmiana lokalizacji

Od dnia 22.08.2019 salon przy ul. Mariackiej 7 w Katowicach jest nieczynny.

Zapraszamy do nowej lokalizacji przy ul. Kopernika 3/2 w Katowicach od 28.08.2019.

Przejdź do strony