Valentino

Valentino - markowe okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne

Założony przez Valentino Garavaniego dom mody znany jest obecnie na całym świecie. Produkty sygnowane logo Valentino słyną z dopracowania w najdrobniejszym detalu. Chociaż marka istnieje już ponad 50 lat, wciąż zaskakuje swoich fanów oryginalnymi projektami. 

Historia jak z filmu

Valentino Clemente Ludovico Garavani urodził się w 1932 roku we Włoszech. Szybko rozpoczął karierę w branży modowej i kształcił się w tym kierunku, aby ostatecznie stworzyć własną markę. Wraz z Giancarlo Giammettim, założył w 1960 roku w Rzymie dom mody Valentino SpA, który zyskał międzynarodową sławę. Suknie w unikatowym odcieniu „Valentino red” stały się ikoną mody. Wśród klientek marki znalazły się m.in. Jacqueline Kennedy i Elizabeth Taylor. W 1998 roku firma została sprzedana. Od tego czasu właściciela zmieniała kilkukrotnie. Jednak Valentino Garavani nigdy nie przestał angażować się w budowanie marki. Dla współczesnych projektantów jest niekwestionowaną inspiracją i autorytetem.

Okulary Valentino w SO44

Oferujemy szeroką gamą okularów przeciwsłonecznych i korekcyjnych włoskiej marki Valentino. Gwarantujemy ich oryginalność oraz pochodzenie z oficjalnego źródła. Zapraszamy do naszych salonów w Katowicach i Sosnowcu oraz do bezpiecznych zakupów przez Internet.

Valentino

Jesteśmy na Instagramie

Przejdź do naszego Instagrama