Okulary Bottega Veneta

Bottega Veneta - markowe okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne

Bottega Veneta to włoski dom mody z historią sięgającą 1966 roku, gdy para rzemieślników - Michele Taddei i Renzo Zengiaro, założyła w Vincenzie mały sklep. Opracowali oni autorską technikę wyplatania skór (intrecciato, z wł. warkocz), która stała się znakiem rozpoznawczym marki. Podobnie jak brak widocznego logo - ponieważ rękodzielnicza jakość broni się sama. Obecnie, marka oferuje szereg produktów i akcesoriów, w tym luksusowe oprawki i okulary Bottega Veneta

Dowiedz się więcej >

Bottega Veneta

Bottega Veneta - historia ikony

W ciągu kilkudziesięciu lat, mały sklepik przerodził się w modowego giganta, specjalizującego się w produkcji luksusowych wyrobów – galanterii skórzanej, biżuterii, okularów, perfum, a nawet elementów wystroju wnętrz. Sukces włoskiej marce zapewniły wyznawane wartości: subtelny design, uniwersalny charakter oraz precyzyjne, ręczne wykończenie. W latach 90-tych, gdy założyciele odeszli na emeryturę, marka zaczęła tracić klientów. W 2001 roku, Bottega Veneta została włączona do Gucci Group, a stanowisko dyrektora artystycznego objął niemiecki projektant, Tomas Maier. Przywrócił on marce dawną świetność oraz uczynił z niej jeden z najbardziej liczących się domów mody we Włoszech i na świecie, a wspomniany warkocz ponownie stał się symbolem marki. W 2006 roku, Bottega Veneta została okrzyknięta najbardziej prestiżową marką wśród najbogatszych Amerykanek.

Luksusowe okulary Bottega Veneta w SO44

Po objęciu sterów przez Tomasa Maiera, asortyment marki został rozszerzony m.in. o najwyższej jakości okulary Bottega Veneta - zarówno korekcyjne, jak i przeciwsłoneczne. Oprawki Bottega Veneta wyróżnia ponadczasowy design, rękodzielnicza precyzja wykonania i rzecz jasna - brak logotypu. Studio Optyczne 44 oferuje szeroki wybór okularów Bottega Veneta, gwarantując oryginalność produktów i ich pochodzenie z oficjalnego źródła.