Okulary Stella McCartney

Stella McCartney - markowe okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne

Brytyjska marka Stella McCartney słynie z bezpretensjonalnych, ponadczasowych wzorów, które podbiły serca klientów na całym świecie. W każdym projekcie Stelli widać nie tylko mistrzowski warsztat i perfekcyjny styl, ale również niesamowitą osobowość projektantki. Poznaj wyjątkowe okulary i oprawki Stella McCartney!

Dowiedz się więcej >

Stella McCartney

Zamów w sklepie online

Okulary korekcyjne

Stella McCartney - więcej niż moda

Stella McCartney jest córką Paula McCartney'a z zespołu The Beatles oraz fotografki i obrończyni prawa zwierząt, Lindy McCartney. Była stażystką Christiana Lacroix, ukończyła projektowanie ubioru w Central Saint Martins oraz pełniła funkcję dyrektor kreatywnej marki Chloé (zastąpiła samego Karla Lagerfelda!). W 2011 roku, Brytyjka pokazała światu pierwszą kolekcję sygnowaną własnym nazwiskiem, zbierając doskonałe recenzje. W projektach Stelli, w tym w okularach i oprawkach Stella McCartney, dominuje codzienny styl – geometryczne linie, proste kształty i czyste formy, któremu nie brakuje jednak finezji i wyszukania. Projektantka, podobnie jak jej mama, jest mocno zaangażowana w ochronę środowiska. Inspiruje świat mody do stosowania ekologicznych materiałów. Została uznana przez magazyn Times za 1 ze 100 największych osobowości świata.

Stella McCartney - okulary i oprawki w SO44

Oferujemy szeroką gamę oprawek i okularów Stella McCartney. Gwarantujemy ich oryginalność oraz pochodzenie z oficjalnego źródła. Zapraszamy do obejrzenia dostępnych kolekcji w naszych salonach w Katowicach i Sosnowcu. Oprawki Stella McCartney można również kupić online.