Stella McCartney

Stella McCartney - markowe okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne

Brytyjska marka Stella McCartney słynie z bezpretensjonalnych, ponadczasowych wzorów, które podbiły serca klientów na całym świecie. W każdym projekcie Stelli widać nie tylko mistrzowski warsztat i perfekcyjny styl, ale również niesamowitą osobowość projektantki.

Więcej niż moda

Stella McCartney jest córką Paula McCartney'a z zespołu The Beatles oraz fotografki i obrończyni prawa zwierząt, Lindy McCartney. Była stażystką Christiana Lacroix, ukończyła projektowanie ubioru w Central Saint Martins oraz pełniła funkcję dyrektor kreatywnej marki Chloé (zastąpiła samego Karla Lagerfelda!). W 2011 roku, Brytyjka pokazała światu pierwszą kolekcję sygnowaną własnym nazwiskiem, zbierając doskonałe recenzje. W projektach Stelli dominuje codzienny styl – geometryczne linie, proste kształty i czyste formy, któremu nie brakuje jednak finezji i wyszukania. Projektantka, podobnie jak jej mama, jest mocno zaangażowana w ochronę środowiska. Inspiruje świat mody do stosowania ekologicznych materiałów. Została uznana przez magazyn Times za 1 ze 100 największych osobowości świata.

Okulary Stella McCartney w SO44

Oferujemy szeroką gamą okularów brytyjskiej marki Stella McCartney. Gwarantujemy ich oryginalność oraz pochodzenie z oficjalnego źródła. Zapraszamy do obejrzenia dostępnych kolekcji w naszych salonach w Katowicach i Sosnowcu. Oprawy Stella McCartney można również kupić online.

Stella McCartney

Zamów w sklepie online

Okulary korekcyjne

Jesteśmy na Instagramie

Przejdź do naszego Instagrama