Optyk Sosnowiec - CH Designer Outlet

Zapraszamy do salonu Studio Optyczne 44 w Sosnowcu, znajdującym się w Centrum Handlowym Designer Outlet.  Oferujemy szeroką gamę markowych okularów, a także specjalistycznych szkieł – z pewnością w naszym salonie znajdziesz okulary, dopasowane do Twoich potrzeb! SO44 To miejsce, w którym znajdziesz  wymarzone okulary, a także uzyskasz fachową pomoc w ich doborze.

Staramy się, aby oferowane przez nas produkty i świadczone usługi były możliwie najwyższej jakości, dlatego wśród oferowanych przez nas oprawek i okularów przeciwsłonecznych znajdziesz m.in. produkty wiodących i cenionych projektantów i producentów światowych, takich jak m.in. Ray-Ban, Versace, Dita, Michael Kors, Chanel, Dior, Tom Ford czy Miu Miu. Nasz szeroki asortyment obejmuje również oprawki dla dzieci, a także gogle i oprawki sportowe topowej marki Oakley. U nas w oprawki może zaopatrzyć się cała rodzina.

Nasze modne okulary na Twoje życzenie możemy wyposażyć w różnorodne, dopasowane do Twoich potrzeb szkła – zamówisz u nas m.in.:

 • typowe okulary korekcyjne,
 • okulary przeciwsłoneczne z korekcją,
 • okulary progresywne,
 • okulary fotochromowe,
 • okulary dla kierowców,
 • okulary do pracy przy komputerze,
 • okulary dla dzieci,
 • okulary sportowe.

Do realizacji każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, starając się spełniać oczekiwania klienta. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że okulary to wyjątkowy element uzupełnienia naszego wyglądu i dlatego pomagamy w doborze oprawek, które podkreślą naszą urodę i charakter. U naszego Optyka w Sosnowcu wybierasz spośród szerokiego wachlarza oprawek. Jeśli masz ochotę na ekstrawagancję – zaproponujemy oprawki o niebanalnych kształtach lub z ciekawym zdobieniem. Natomiast jeśli wolisz stonowaną kolorystykę i raczej klasyczne kształty, polecimy bardziej eleganckie i delikatne modele.

Jeśli szukasz optyka w Sosnowcu, który nie tylko posiada w swojej ofercie różnorodne okulary, ale również dysponuje specjalistycznym sprzętem i wykwalifikowaną kadrą, umożliwiającymi określenie wady wzroku i dobór odpowiednich szkieł, zapraszamy do Studia Optycznego 44. W naszym salonie optycznym w Sosnowcu możesz dodatkowo skorzystać z usług:

 • optometrysty, który zbada Twój wzrok, określi możliwość jego skorygowania oraz pomoże w doborze szkieł kontaktowych i pokaże Ci, jak je zakładać i jak o nie dbać,
 • ortoptyka – specjalisty zajmującego się badaniem i leczeniem zeza, który dobierze odpowiednie dla Ciebie ćwiczenia, przywracające równowagę widzenia,
 • refrakcjonisty – specjalisty, diagnozującego wady refrakcji układu optycznego oka.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i przekonaj się, że nasza praca jest też naszą pasją.

 

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć salonu Studia Optycznego 44 w CH Designer Outlet w Sosnowcu - sprawdź również nasze salony optyczne w Katowicach, w CH 3 Stawy i na ul. Kopernika!

Godziny otwarcia salonu:
Poniedziałek - sobota: 900- 2100
Niedziela: 900- 2000

Optometryści
Codziennie: 1000- 2100