Okulary ic! berlin

ic! berlin - markowe okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne

ic! Berlin to prawdziwa, optyczna nowinka. Są to jedyne na świecie okulary przeciwsłoneczne, których nie można zgnieść! Do ich cech charakterystycznych należy także niezwykła lekkość, sprężystość oraz szlachetne wykonanie. Oprawki niemieckiej marki są tak samo elastyczne, jak ich właściciele!

Dowiedz się więcej >

Okulary przeciwsłoneczne ic! Berlin

Innowacyjne rozwiązania, stosowane w okularach przeciwsłonecznych ic! Berlin, doceniane są przez użytkowników na całym świecie i trudno im się dziwić. Okulary te idealnie wpisują się w aktualny trend na elastyczność, niezależność i swobodę. Koniec z kompromisami. Dodatkowo niektóre z elementów konstrukcji oprawek zostały opatentowane. Metalowe, stworzone ze stali nierdzewnej okulary zostały wykończone bez użycia śrub, ani nawet lutowania, klejenia czy spawania. To wszystko jest zasługą Ralpha Anderla – właściciela ic! Berlin, dla którego okulary są największą pasją. Ponadto wszystkie okulary są wykonywane ręcznie, dlatego też każda para jest zupełnie unikatowa. Co więcej, każda oprawka opatrzona jest indywidualną inskrypcją, którą można dostrzec przy pomocy szkła powiększającego. Marka ic! Berlin była wielokrotnie nagradzana za swoją kreatywność i nieszablonowe myślenie. Firma jest m.in. zdobywcą tytułu 'Okularów Roku 2016' w kategorii 'Okulary przeciwsłoneczne'. Są to okulary dla ludzi odważnych, lubiących wyjść poza utarty schemat i chodzących własnymi ścieżkami.

Okulary ic! Berlin w ofercie SO44

Te nietuzinkowe okulary niemieckiej marki są obiektem westchnień setek użytkowników na całym świecie. Nic dziwnego, że sprzedaż okularów przeciwsłonecznych ic! Berlin rośnie z roku na rok. W asortymencie salonów Studia Optycznego 44 znajdziesz szeroką gamę znakomitych okularów ic! Berlin. W SO44 udzielamy fachowej rady i chętnie pomagamy w wyborze idealnych okularów, które będą dopasowane do Twoich potrzeb, wymagań i oczekiwań. Nasz wykwalifikowany zespół obsługi klienta z zachowaniem najwyższych standardów zadba o Twoje pełne zadowolenie i satysfakcję. Z nami dobór okularów przeciwsłonecznych to sama przyjemność. Ponadto zapewniamy profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Postaw na oryginalności i już dziś zapoznaj się z bogatą ofertą okularów przeciwsłonecznych ic! Berlin!