Okulary Carolina Herrera

Carolina Herrera

Carolina Herrera to wywodząca się z Wenezueli projektantka mody, słynąca z wyszukanych, stylowych, a zarazem klasycznych ubrań, dodatków i perfum. Celem i ideą jej działań jest pragnienie, aby każda kobieta posiadła pewność siebie, a przy tym czuła się piękna i wyjątkowa.

Dowiedz się więcej >

Dom mody Carolina Herrera

Carolina Herrera założyła własny dom mody w 1980 roku, będą „Panią po czterdziestce”. Przeprowadziła się wówczas do Nowego Jorku. Jej kolekcje od początku wyróżniały się wyjątkowym stylem, który spodobał się m.in. Jacqueline i Caroline Kennedy, Laurze Bush a także Michelle Obama. W 1970 i 1980 roku została okrzyknięta najlepiej ubraną kobietą świata. Zdobyła prestiżowy tytuł Couture Council Award for Artistry of Fashion. Charakterystyczne dla jej stylu są: starannie wyprasowana biała koszula oraz rozłożysta spódnica.

W 1988 roku Carolina Herrera zadebiutowała i to z wielkim sukcesem także w świecie perfum. Stworzyła zapachy, które stanowią uosobienie elegancji i luksusu, ale przede wszystkim ponadczasowości.

Okulary Carolina Herrera

Ciekawym dopełnieniem kobiecego stroju są idealnie dobrane okulary Carolina Herrera. Projektanci stawiają tutaj na subtelność i świeżość barw. Oprawki wyróżniają się spośród masy innych perfekcyjnie przemyślanym łączeniem kolorów, co z pewnością przypadnie do gustu zarówno młodym jak i dojrzałym kobietom.

Okulary korekcyjne Carolina Herrera

Okulary korekcyjne Carolina Herrera dedykowane są kobietom eleganckim i zmysłowym. Są połączeniem pięknych kształtów ze szczyptą finezji. Oprócz oprawek o klasycznym kształcie, w ofercie znajdują się również i mniej typowe, np. przypominające kocie oczy bądź skrzydła motyla. Ponadto wyróżniają się najwyższą jakością zastosowanych materiałów oraz precyzją i starannością wykonania.

Okulary przeciwsłoneczne Carolina Herrera

Z okularami przeciwsłonecznymi Carolina Herrera każda kobieta ma możliwość poczuć się jak gwiazda. To niewielki dodatek stroju, który doda niepowtarzalnego charakteru każdej stylizacji. Znakiem charakterystycznym każdej pary okularów Carolina Herrera są okrągłe zakończenia zauszników z logo CH.