Okulary

Okulary korekcyjne

Oferujemy okulary korekcyjne dla każdego, bez względu na wadę wzroku. Idealnie dobierzemy szkła okularowe pod Twoją aktywność. Mamy okulary korekcyjne dla kierowców i sportowców, okulary progresywne z idealnym widzeniem we wszystkich odległościach i okulary przeciwsłoneczne z korekcją wady wzroku.

Okulary przeciwsłoneczne

Kupując okulary przeciwsłoneczne u nas masz gwarancję, że będą chronić Twoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV. Sprzedajemy tylko markowe, sprawdzone okulary przeciwsłoneczne z filtrami UV, potwierdzonymi certyfikatami. Warto również pamiętać, że okulary zakupione w naszym salonie podlegają gwarancji i serwisowaniu.

Okulary przeciwsłoneczne korekcyjne

Nosisz okulary? W dni słoneczne warto chronić swoje oczy specjalistycznymi filtrami, dostępnymi w soczewkach przeciwsłonecznych. Jak pogodzić zwykłe okulary z ochroną przed szkodliwym promieniowaniem UV? Zamów okulary przeciwsłoneczne z korekcją wady wzroku! Najmodniejsze, markowe oprawki + szkła przeciwsłoneczne z korekcją to idealne rozwiązanie na lato!

Okulary progresywne

Soczewki progresywne to idealne rozwiązanie dla osób, u których występuje naturalne zaburzenie wzroku związane z wiekiem. Takie osoby zazwyczaj mają kłopot z widzeniem i z bliska, i z daleka. Okulary progresywne pozwalają na płynne widzenie we wszystkich odległościach. Są wygodne i komfortowe.

Okulary dla dzieci

Statystycznie już 20% dzieci potrzebuje okularów. Jeśli wśród tej grupy jest także Twoje dziecko, zapraszamy do naszego salonu. Oferujemy lekkie, elastyczne oprawki z ulubionymi superbohaterami i postaciami z bajek. Dla nieco starszych dzieci i młodzieży mamy serię eleganckich okularów, dopasowanych do potrzeb.

Okulary sportowe

Co jest najważniejsze w sporcie? Pewność i zaufanie do sprzętu. Dlatego nasze okulary dla sportowców są z najwyższej półki, gwarantują idealne widzenie (nawet o zmierzchu), są doskonale dopasowane i odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Okulary do pracy przy komputerze

Spędzasz kilkanaście godzin dziennie przed komputerem? Pracujesz lub grasz do późnej nocy? Oto okulary z powłokami chroniącymi przed niebieskim promieniowaniem ekranów. W okularach do pracy przy komputerze zastosowano nowoczesne soczewki do bliży Ergo®, które pozwalają Twoim oczom wypocząć nawet wtedy, kiedy pracujesz.

Okulary dla kierowców

Czy wiesz, że soczewki okularowe firmy Rodenstock to pierwsze soczewki dla kierowców z certyfikatem TÜV? Dzięki nim zyskujesz pewność i bezpieczeństwo przy maksymalnym komforcie widzenia. Nasze okulary do jazdy samochodem zapewniają doskonałą widoczność podczas zmierzchu, złej pogody czy oślepiających światłach. Dobre widzenie to bezpieczna jazda!

Okulary fotochromowe

Oferujemy nowoczesną generację inteligentnych soczewek samobarwiących, które automatycznie zmieniają się wraz ze zmiennym oświetleniem. Słońce, cień, zmierzch, sztuczne oświetlenie - niezależnie od warunków nasze okulary fotochromowe zapewnią Ci komfortowe widzenie bez odblasków.