Okulary Alexander McQueen

Alexander McQueen - markowe okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne

Brytyjski projektant mody Lee Alexander McQueen od początku swojej kariery tworzył niekonwencjonalne, prowokacyjne, dramatyczne projekty. To dlatego jego kolekcje pokochały gwiazdy, które słyną z kontrowersyjnego stylu - Lady Gaga, Rihanna czy Björk. Oferta marki sygnowanej jego nazwiskiem obejmuje niekonwencjonalne ubrania i dodatki - w tym jedyne w swoim rodzaju okulary i oprawki Alexander McQueen.

Dowiedz się więcej >

Alexander McQueen - wielki projektant młodego pokolenia

Alexander McQueen przyszedł na świat w 1969 roku w rodzinie zupełnie niezwiązanej z branżą modową. Już jako dziecko chciał zostać projektantem. Projektował kostiumy teatralne, które używane są do dzisiaj. Po ukończeniu Martin College of Art and Design, zaczął rozwijać własną markę i objął stanowisko głównego projektanta Givenchy.

W 2001 roku, 51% udziałów w firmie McQueena wykupił dom mody Gucci. Doprowadziło to do dynamicznego rozwoju marki na całym świecie oraz pozwoliło na wprowadzenie na rynek szeregu akcesoriów – w tym okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych. Alexander McQueen uznawany jest za jednego z najzdolniejszych, młodych projektantów. 4-krotnie otrzymał tytuł Brytyjskiego Projektanta Mody Roku, a w 1996 roku został okrzyknięty najlepszym projektantem sezonu. Zmarł w wieku 41 lat. Prawdopodobnie popełnił samobójstwo.

Alexander McQueen - oprawki inne niż wszyskie

Alexander McQueen to okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne łączące w sobie brytyjski design z włoską jakością wykonania. Wszystkie egzemplarze wykonywane są ręcznie - gwarantuje to ich najwyższą jakość wykonania oraz dodaje im luksusowego charakteru. Okulary i oprawki Alexander McQueen wyróżniają się awangardowym, wzbudzającym emocje stylem, który z pewnością przypadnie do gustu kreatywnym indywidualistom. Szeroka gama kształtów oprawek - od okrągłych, poprzez kwadratowe, aż po kocie oczy - sprawia, że bez trudu dopasujesz model do swojej twarzy.

Okulary Alexander McQueen w SO44

Oferujemy szeroką gamą okularów przeciwsłonecznych i korekcyjnych brytyjskiej marki premium Alexander McQueen. Gwarantujemy ich oryginalność oraz pochodzenie z zaufanego źródła. Zapraszamy do obejrzenia genialnych okularów McQueen w naszych salonach w Katowicach i Sosnowcu oraz online.