Okulary Carrera

Carrera

Carrera to jedna z najbardziej popularnych marek, zajmujących się produkcją okularów. Założona została w Austrii w 1956 roku przez Wilhelma Angera, który nazwę oznaczającą „wyścig” zaczerpnął od meksykańskiego wyścigu samochodów sportowych Carrera Panamericana. Początkowo w skład kolekcji wchodziły okulary sportowe i gogle narciarskie. Obecnie marka Carrera działa we Włoszech także jako producent okularów przeciwsłonecznych.

Dowiedz się więcej >

Okulary Carrera

Luksusowe okulary Carrera

Okulary Carrera dedykowane są osobom ceniącym sobie luksus w najlepszym wydaniu. Każda para okularów przeciwsłonecznych Carrera do unikatowe dzieło, które pozwala wyróżnić się w tłumie. To wyraz wysokiej jakości i elegancki, ale zarazem z nutką tajemniczości.

Okulary Carrera ulubioną marką światowych gwiazd

Okulary Carrera cieszą się ogromną popularnością wśród gwiazd muzyki, filmu i sportu. Nosili je m.in. Madonna, Lady Gaga, Christina Aguilera, Brad Pitt czy Matti Nykänen. To marka, która odegrała ważną rolę również podczas premiery filmu Suicide Squad w Hollywood.

Carrera w Studio Optyczne 44 w super cenie

Ty również możesz poczuć się jak gwiazda i zakupić dla siebie okulary Carrera. Zajrzyj do salonów SO44 lub do naszego sklepu internetowego i przejrzyj naszą ofertę. Okulary Carrera dostępne są w tak wielu wariantach, w przystępnych cenach że z pewnością znajdziesz model idealny dla siebie!