Okulary Maui Jim

Maui Jim - markowe okulary przeciwsłoneczne

Maui Jim to rewelacyjna, hawajska marka, która doskonale wie, jaką udręką jest oślepienie gorącymi promieniami słonecznymi. Projektanci zmagają się z tym problemem na co dzień i dlatego są w stanie zaproponować najwyższej jakości okulary przeciwsłoneczne, zupełnie inne niż wszystkie.

Dowiedz się więcej >

Zamów w sklepie online

Okulary przeciwsłoneczne

Okulary przeciwsłoneczne Maui Jim

Najważniejszą zaletą okularów Maui Jim jest doskonałe zachowanie naturalnych barw. Już nigdy świat zza Twoich okularów nie będzie przekłamany kolorystycznie, a dodatkowo nadejdzie kres Twoich męczarni związanych z niepożądanym rażeniem w oczy. Co więcej, tylko okulary Maui Jim posiadają tę niesamowitą zaletę, o której przez lata mówiło się, że jest to niemożliwe, a hawajskiemu producentowi się to udało! To właśnie marka Maui Jim opracowała technologię PolarizedPlus2 – najbardziej zaawansowaną na całym świecie metodę wytwarzania soczewek polaryzacyjnych, której główną tajemnicą jest sposób nakładania warstw w soczewkach. Polega on na zapewnieniu idealnej transmisji komfortowego dla oka ludzkiego światła, który podkreśla kontrast oraz naturalne barwy. Okulary przeciwsłoneczne Maui Jim spełniają oczywiście także wszystkie kryteria i normy, posiadają ochronę przed oślepieniem i szkodliwym promieniowaniem UV oraz charakteryzują się rewelacyjnym designem w stylu retro i vintage, solidnym wykonaniem i luksusowym wyglądem.

Okulary Maui Jim w ofercie SO44

Znakomita jakość okularów Maui Jim sprawia, że produkty tej hawajskiej marki cieszą się niesamowitą popularnością na całym świecie. Chcesz kupić te wysokiej jakości okulary w Katowicach? Odwiedź Studio Optyczne 44! W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór produktów Maui Jim. Dodatkowo, salony Studia Optycznego 44 to miejsce, gdzie niezależnie od wieku, uzyskasz fachową poradę. Z przyjemnością pomożemy Ci wybrać te jedyne, wyjątkowe okulary przeciwsłoneczne dopasowane do Twoich potrzeb. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, najwyższe standardy oferowanych usług oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem okularów przeciwsłonecznych Maui Jim już teraz!