O firmie

Więcej niż optyk

Studio Optyczne 44 to salony optyczne z historią sięgającą 2008 roku. Naszym celem było stworzenie miejsca, w którym każdy Klient, niezależnie od wieku, uzyska poradę oraz znajdzie dla siebie te jedyne i wyjątkowe okulary.

Artykuł - Zaczarowane okularyDobór okularów to sztuka i modowe wyzwanie. Aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów obserwujemy najnowsze trendy oraz uczestniczymy w najważniejszych targach optycznych w Paryżu i Mediolanie. Aby spełniać najwyższe standardy, opracowaliśmy ścisłe procedury gwarantujące jakość. Docenili to nasi Partnerzy - staliśmy się Autoryzowanym Przedstawicielem takich marek, jak: Chanel, Dior, Porsche Design, Dita, Silhouette czy Tag Heuer. Już w 2009 roku przyznano nam tytuł Ambasadora Luksusu i uzyskaliśmy członkostwo w elitarnym Luxottica Prestige Club.

W 2016 roku otrzymaliśmy od firmy Rodenstock tytuł "Lidera Sprzedaży Soczewek Okularowych Progresywnych", który był ukoronowaniem naszej wieloletniej pracy w tworzeniu arcydzieł sztuki optycznej i sposobu rozumienia widzenia jako całości.

Profesjonalna obsługa, indywidualne podejście do każdego Klienta, umiejętność słuchania i spełnianie oczekiwań pozornie niemożliwych - to nasza filozofia. Realizujemy ją w naszych 3 salonach, zlokalizowanych w Katowicach i w Sosnowcu. Aby ułatwić naszym Klientom zapoznanie się z naszą ofertą, w 2014 roku uruchomiliśmy sklep internetowy.

Zespół optometrystów, refrakcjonistów, ortoptystów, optyków i lekarzy okulistów tworzy to niezwykłe miejsce.

Czekamy, aby móc zabrać Was do niesamowitego świata Optyki i Mody Okularowej.

Sprawdź szczegóły dojazdu