Okulary Oakley

Oakley to amerykańska marka będąca liderem wśród producentów okularów sportowych. Okulary Oakley wykonywane są przy użyciu najbardziej nowoczesnych technologii. Oprawy mają ciekawą i nietypową stylistykę a zarazem są odporne na uszkodzenia. Innowacyjne rozwiązania w procesie produkcyjnym szkieł i opraw sprawiły, że okulary Oakley są najlepszymi okularami sportowymi na świecie. Soczewki są bardzo wytrzymałe, poprawiają ostrość obrazu oraz wyostrzają kolory, co daje bezpieczeństwo użytkownikowi podczas uprawiania sportu.

NOWOŚCI 2015

 • Okulary Oakley
 • Okulary Oakley
 • Okulary Oakley
 • Okulary Oakley
 • Okulary Oakley
 • Okulary Oakley
 • Okulary Oakley
 • Okulary Oakley
 • Okulary Oakley
 • Okulary Oakley
 • Okulary Oakley

Ferrari

Prawdziwym wydarzeniem tego sezonu jest rozpoczęcie współpracy marki Oakley z Ferrari! Te dwie silne marki w 2014 roku będzie łączyło podobne zamiłowanie do designu oraz technologiczne innowacje. W kolekcji znajdziemy też ciekawe wersje najsłynniejszych modeli wykonane z acetatu (Frogskins, Holbrook).

Dziedzictwo Oakley jest mocno zanurzone w technologii, funkcjonalności i innowacyjności. Tak jak Ferrari, kreacje Oakley są połączeniem innowacji i rzeźby, które tworzą razem niezwykłe dzieło designu. Składając hołd autentycznemu designowi, Ferrari i Oakley rozpoczęły współpracę, której owocem jest niezwykła edycja okularów.

Tour De France

Ta edycja specjalna to nawiązanie do najważniejszych okularów dla rowerzystów w historii Oakley. Przez ponad 30 lat, sportowcy noszący okulary Oakley wykorzystywali je także podczas najważniejszego rowerowego wyścigu świata - Tour de France. Od Grega le Mond, pierwszego Amerykanina, który wygrał ten wyścig w 1986 roku po Michała Kwiatkowskiego, młodą gwiazdę polskiego kolarstwa, który zajął 11 miejsce w klasyfikacji końcowej Tour de France 2013.

30-lecie marki Oakley

OAKLEY HERITAGE COLLECTION

Od powstania pierwszych okularów Oakley mija w tym roku równe 30 lat! Z tej okazji marka przygotowała specjalną kolekcję HeritageT Collection na którą składają się legendarne modele powstałe w latatch 80-tych: Eyeshade®, Razor Blade® i Frogskin®.

EYESHADE® RAZOR BLADE® FROGSKIN

Historia marki Oakley sięga 1975 roku. Od początku swego istnienia marka odrzuciła przeciętność i ślepe oddanie idei innowacji, burząc granice między stylem, formą i funkcją, a produkty Oakley łamały wszelkie konwenanse. W 1984 r. Oakley zrewolucjonizował świat sportowych okularów. Wyszły one z ukrycia i zawładnęły masową wyobraźnią. Profesjonalni sportowcy i zwykli amatorzy jeszcze nigdy nie doświadczyli podobnych możliwości. Pasja innowacyjności znalazła odzwierciedlenie w każdej kategorii produktów Oakley, dzięki temu marka zyskała ponad 600 światowych patentów w dziedzinie technologii i wzornictwa, które zawdzięczamy niesłabnącemu zaangażowaniu w rozwiązywanie problemów i tworzeniu rozwiązań, które przypominają dzieła sztuki. Oakley wciąż zaskakuje, odrzucając ograniczenia, nadając technice rangę sztuki, a wszystko to z myślą o tych, którzy równie twórczo podchodzą do swych sportowych osiągnięć, przez co zyskują stałe miejsce w historii sportu.

W 1984 roku Jim Jannard, genialny założyciel marki Oakley, stworzył pierwszy model okularów o nazwie Eyeshade®, innowacyjne okulary storzone z myślą o rowerzystach, których kształt został zaczerpnięty z gogli O-Frame. Kilka lat później powstały kolejne kultowe modele - Razor Blade® oraz Frogskin®, które podniosły poprzeczkę dla sportowych okularów jeszcze wyżej.

Teraz, po 30 latach kultowe modele powracają w nowej odsłonie. To niezwykła szansa na posiadanie swojego własnego kawałka historii Oakley.

Innowacja techologiczna i sport w wydaniu retro - tylko w Oakley!


NASZE SKLEPY

Salon ul. Mariacka

zobacz galerię salonu
Katowice, ul. Mariacka 7
Tel.: 32 204 22 73
Salon C.H. 3 Stawy

zobacz galerię salonu
Katowice, ul. Pułaskiego 60
Tel.: 32 601 20 05
Salon C.H. Fashion House

zobacz galerię salonu
Sosnowiec, ul. Orląt Lwowskich 138
Tel.: 32 601 20 05

STUDIO OPTYCZNE 44 TO

 • 100% gwarancja oryginalności produktów
 • Możliwość zakupu okularów z najnowszych kolekcji
 • Indywidualne podejście do każdego klienta