KSIĘGA GOŚCI

Gorąco zapraszamy Państwa do odwiedzania Studia Optycznego 44 oraz do wyrażania swoich opinii na temat naszej działalności. Z myślą o Państwa zdaniu, przygotowaliśmy księgę gości, w której możecie opisać wrażenia z zakupów w naszym salonie.

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby nie przegapić żadnej promocji.
Najlepsza soczewka progresywna wszech czasów Rodenstock
2014-10-14 07:35
Szkła progresywne Impression FreeSign® 3 są już dostępne w naszych salonach. Pierwsze osoby, które wypróbowały najnowsze szkła potwierdziły nasze opinie, iż szkła te w znaczący sposób odbiegają od produktów konkurencji.


Impression FreeSign® 3 – soczewka progresywna tak indywidualna, jak Twój styl życia.

Opracowaliśmy soczewkę progresywną Impression FreeSign® 3, która jest perfekcyjnie dostosowana do Twojego stylu życia. Z najlepszą jak dotąd soczewką progresywną Rodenstock możesz doświadczyć swobodnego i unikalnego widzenia jak nigdy przedtem:

  • Pewność i swoboda w każdym działaniu - dzięki maksymalnej stabilności obrazu i minimalnym zaniekształceniom.
  • Najlepsze widzenie od samego początku bez okresu adaptacji do nowych okularów progresywnych.
  • Poznaj korzyści ze 100% naturalnego widzenia: prawie nie zauważysz, że nosisz okulary.
  • Ciesz się zupełnie nowym spojrzeniem na życie: relaks, efektywność oraz pełnia energii.
  • Najlepsze widzenie i perfekcyjny wygląd dzięki naszej wyjątkowo cienkiej i estetycznej soczewce progresywnej Impression FreeSign® 3.

Soczewka Impression FreeSign® 3 może być indywidualnie dopasowana do Twojego stylu życia, lub możesz wybrać pomiędzy: Impression FreeSign® 3 Active, Impression FreeSign® Allround oraz Impression FreeSign® Expert, soczewkami progresywnymi, które najbardziej pasują do Twojego stylu życia.

Każda osoba ma swój styl życia i swoje potrzeby - również te związane z widzeniem. Z Impression FreeSign® 3 oferujemy unikalną możliwość dopasowania soczewek progresywnych do Twojego osobistego stylu życia. Rodenstock produkuje soczewki progresywne całkowicie indywidualnie na podstawie Twojego profilu widzenia - tylko dla Ciebie! Poznaj absolutną swobodę naturalnego widzenia z Impression FreeSign® 3!

Zapytaj również swojego optyka o opatentowaną technologię Rodenstock Eye Lens Technology EyeLT® - dzięki tej innowacyjnej technologii, możesz w 100% wykorzystać swój potencjał widzenia.

Jesteś bardzo aktywną osobą, która większość swojego czasu spędza na świeżym powietrzu? Czy jesteś typem osoby o różnych zainetresowaniach i wymaganiach - czy to w domu, czy w czasie wolnym? A może Twoje życie codzienne charakteryzuje się częstymi podróżami i pracą również poza biurem? Czy jeden z wymienionych, to właśnie Twój styl życia? Jeśli tak, wybierz Impression FreeSign® 3 Active, Impression FreeSign® 3 Allround lub Impression FreeSign® 3 Expert.

Żródło: www.rodenstock.com