TO NIE JEST ZWYKŁY OPTYK,

to jest właśnie STUDIO OPTYCZNE 44
zobacz galerię salonu przy ul. Mariackiej w Katowicach zobacz galerię salonu w Ch Fashion House w Sosnowcu

Studio Optyczne 44 to nowy, absolutnie nietypowy zakład optyczny, który powstał w Katowicach w 2008 roku. Pomysł stworzenia miejsca, w którym klient - z dala od zgiełku, w pięknym, kameralnym wnętrzu i z profesjonalną obsługą - odnajdzie okulary dla siebie, zrodził się w dobie, w której wydawałoby się, że już wszystko jest i nie można wymyślić nic więcej. A jednak...

Działając od 2008 roku możemy poszczycić się wieloma sukcesami:

 • Staliśmy się jednym z 31 renomowanych salonów optycznych w Polsce skupionych w Luxottica Prestige Club.
 • Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem marki Chanel,Porsche Design, Tag Heuer, Rodenstock.
 • Posiadamy w swoich salonach unikatowe urządzenia pomiarowe firmy Rodenstock do projektowania indywidualnych soczewek progresywnych zapewniającym większy komfort widzenia dzięki idealnie dopasowanym strefom użytkowym.
 • W dniu 17 maja 2008 roku otworzyliśmy Studio Optyczne 44 w Katowicach na ulicy Mariackiej. Unikalny klimat salonu,gabinet okulistyczny z fantastycznymi optometrystami i lekarzami, pracownia szlifierska - to nie jest zwykły optyk to jest właśnie Studio Optyczne 44.
 • W dniu 1 marca 2010 roku w Centrum Handlowym 3 Stawy w Katowicach otwarty został drugi salon optyczny "Studio Optyczne 44". Ta lokalizacja zapewni Państwu dogodny dojazd , bezproblemowe parkowanie a także możliwość korzystania z naszych usług przez 7 dni w tygodniu.
 • W dniu 02.11.2013 roku w Centrum Handlowym Fashion House otwarty został trzeci salon optyczny "Studio optyczne 44". Tylko tutaj znajdziecie Państwo wiele markowych okularów w promocyjnych cenach.Macie Państwo do wyboru okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne takich marek jak: Gucci, Dior , Tommy Hilfinger, Ray-Ban, Porsche Design i wiele innych w cenach nawet do -70%. Tylko 15 minut potrzebujemy aby wykonać dla Państwa okulary w naszej Pracowni Szlifierskiej.
 • Misją naszej firmy jest dostarczenie klientowi, produktów o najwyższej jakości oraz zapewnienie najwyższego poziomu indywidualnej obsługi każdego klienta.
 • Traktujemy dobór okularów jak sztukę. Staliśmy się kreatorami mody okularowej na Śląsku.
 • Uczestniczymy we wszystkich największych targach optycznych w Europie i na świecie .Obserwując w modzie najnowsze światowe trendy stale poszerzamy swoją ofertę opraw okularowych korekcyjnych i okularów przeciwsłonecznych.
 • Zespół optometrystów korzystając z wiedzy z optyki okularowej, wykorzystuje najnowsze metody i urządzenia do doboru korekcji okularowej.
 • One SightZ przyjemnością informujemy, że nasz salon został ambasadorem fundacji ONE SIGHT powołanej przez firmę Luxottica. Celem fundacji jest pomoc ludziom słabowidzącym. Zostawiając stare okulary w naszym Salonie pomagacie Państwo potrzebującym dzieciom i dorosłym w najbiedniejszych krajach świata.Przez 20 lat działalności, fundacja dotarła z pomocą do 7 milionów osób na całym świecie. Będzie dla nas prawdziwą przyjemnością móc przekazać Państwa okulary na potrzeby Fundacji. Dziękujemy!

  Nasza firma przyjmuje używane okulary na rzecz fundacji One Sight z terenu Śląska.
  Centrum fundacji One Sight:Kraków ul. Sołtysa Dytmara 3/U2 30-126, tel : 12 625 08 60 LUXOTTICA POLAND sp. z o.o.

  TWOJE UŻYWANE OKULARY MOGĄ ODMIENIĆ CZYJEŚ ŻYCIE
  I DAĆ RADOŚĆ WIDZENIA !